Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovenský techno jezdec BOSS navštíví vsetínský klub Bunkr

Na Mikuláše se v pekelném kotli ocitne kluberům vsetínský Bunkr club. V sobotu 6.12.2008 bude ukrýt před nudou, jak je také často nazýván tamní párty prostor, hostit na XMAG techno night nejdivočejšího slovenského techno pekelníka Dje Bosse.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
XMAG Techno Night
sobota 6. prosince 2008 21:00
(konec +- neděle 7. prosince 2008 05:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Uznávaný slovenský dj, producent a remixér Boss je ozdobou jakékoliv techno párty. Tento charizmatický mladík předvádí za gramofony nevídané kousky s přesnými rychlými mixy, jehož úderný charakteristický sound je nenapodobitelný nikým jiným. Během své poměrně krátké djské kariéry nechyběl na žádném významném festivalu (Rakousko, Velká Británie, Španělsko, Německo, Polsko, Holandsko) a objevil se například po boku djs Dave Clarke, Speedy J, Jeff Mills,Westbam nebo Dj Rush!. Milálček českého techno publika, DJ RUSH, mu dokonce vydal na svém labelu Knee Deep několik tracků a v současné době čítá jeho diskografie několik desítek kvalitních a uznávaných releasů. Příběh slovenského techno jezdce, který se během pár okamžiků stal hvězdou evropského formátu můžete na vlastní uši slyšet ve vsetínském Bunkr clubu, kam DJ BOSS zavítá 6.12.2008 se svým speciálním klubovým setem.

Soutěžilo se o 3x zadara na XMAG Techno Night s DJ BOSS . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
DeSean představuje spojení evropsko-asijské euforie a vždy aktuálního zvuku. Joseph Pride aka DJ DeSean je jeden z našich objevů v roce 2008. Miluje progressivní sound říznutý trancem, housem, nebo technem a přestože patří mezi nováčky mezi djs, stihnul si již zahrát například v Číně a Thajsku s projektem Trance Vision nebo na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Tzésar je dj a promotér z východních Čech, který se již třetím rokem produkčně podílí na šňůře warm up párties Summer Of Love, jež v letošním roce čítala téměř 20 zastávek a byla největší warm up akcí v historii všech festivalů a tanečních událostí v ČR. Kromě toho se věnuje redaktorské činnosti v oblasti elektronické hudby pro různá internetová média a je redaktorem časopisu XMAG.Na této akci seženete zdarma nové vydání techno.pop magazínu XMAG s číslem 102. V aktuálním čísle naleznete materiál o Michaelu Burianovi a jeho poctě Bedřichu Smetanovi, o krásné LayDee Jane coby průvodkyni po párty světě, o Orbithovi jako fotbalovém trenérovi, sexy Ladidě za volantem, odhalené Lucce speciálně pro XMAG, svět kterému umřela myš zase poodhalí Deadmau5, Richie Hawtin přiblíží jak mixovat pomocí ntb a spoustu dalších článků. Navíc je pro Vás na XMAG Techno Night přichystáno 50 techno & progressive CDs zdarma.

Začátek párty je stanoven na 21.hodinu, končí se v 5 ráno. Vstupné je 60 Kč. Klub Bunkr se nachází v ulici Ohrada 185.

6.12.2008 XMAG Techno Night – Bunkr club, Vsetín
Djs: BOSS /SK/, DeSean /VN-CZ/, Tzésar, Gagy

www.bunkrclub.cz


majkl
(Michal Gaja)
pátek 28. 11. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Slovenský techno jezdec BOSS navštíví vsetínský klub Bunkr. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2008. [Citace: 6. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1475. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovensky-techno-jezdec-BOSS-navstivi-vsetinsky-klub-Bunkr
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.222.251.91
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 23:11