Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

I letos se hledá „nej“ vysokoškolačka České republiky

Již 13. ročník soutěže MISS ACADEMIA ČR tento rok organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. A právě dnes tato tradiční soutěž, ve které se klade důraz na půvab a inteligenci soutěžících, odstartovala svou náborovou kampaň.
Přidat na Facebook
„Znovu oslovujeme všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol České republiky. Samozřejmě zůstává také hlavní poselství naší soutěže. Nehledáme dívku s určitými mírami, ale chceme poukázat na to, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, inteligence a šarm,“ uvedla jedna z manažerek projektu, Eva Bouchalová. Jedinou podmínkou k účasti tedy i nadále zůstává prezenční studium. Zájemkyně se může do soutěže přihlásit sama, nebo to za ni může učinit i kdokoliv jiný. Registrace bude probíhat až do 9. ledna 2009. „V loňském roce se přihlásilo celkem 390 studentek ze všech koutů vlasti, což bylo přesně o 200 více, než v roce 2007. Jsme zvědaví, jestli se nám podaří toto číslo překonat,“ dodala Bouchalová.


Tady
se můžete podívat na fotoreporty MISS ACADEMIA ČR 2008
Na přihlášené studentky poté v lednu čeká předkolo v Praze, či Zlíně. Během něho absolvují vědomostně-inteligenční test, pohovor s porotou a promenádu v plavkách. Podle nejvyššího počtu bodů se poté sestaví finálová desítka, která bude 1. dubna 2009 bojovat v Městském divadle Zlín o korunku a spoustu zajímavých cen.

„I tentokrát se můžete těšit nejen na skutečně krásné dívky, ale i na zajímavé téma, soutěže a další projekty, které pro širokou veřejnost připravujeme,“ dodala na závěr Bouchalová.Pro ty, co neví, co je to MISS ACADEMIA ČR, které je i letos portál Vychytané.cz mediálním partnerem:

Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 13. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby již sice soutěž prošla mnohými změnami, ale její poselství zůstává stále stejné.

Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.

Více informací na www.missacademia.cz

Zdroj: TZ MAČR Anna Zapletalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 25. 11. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. I letos se hledá „nej“ vysokoškolačka České republiky. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1471. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/I-letos-se-hleda-„nej“-vysokoskolacka-Ceske-republiky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:36