Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

INDIVIDUAL opět ve Vsetíně u Tří opic

Pravidelná akce Individual, která je na světě již po tři roky přivítá jednoho z nejvýznamnějších djs Slovenska, zakladatele bookingu Leporelo a bosse klubu SubClub (legendární U-Klub) DJe SKANKa.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Individual
pátek 5. prosince 2008 21:00
(konec +- sobota 6. prosince 2008 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)
Tento dj a producent poctil svým uměním již nepřeberné množství zahraničních klubu a festivalů. Jeho sety plné energie, zábavy, napětí, melodií, hauzu a minimalu a nejaktuálnějšího zvuku zaručeně roztanči každého. Počátky jeho hraní spadají do koru 1998, kdy jeho styl tvoří převážně techno. Postupně se přetransformoval do hauzovějších rytmů. Objevuje se často v Bratislavském U-Klubu. Za léta strávená na podiu svoje sety představil kromě Slovenska (U.Club, SubClub, Spojka, Metro, Wave, KlubLuc, W:lson:c, Pohoda, Lokal Life, Boomerang...) také v Čechách (Roxy a Matrix v Praze, Perpetuum, OrionHall a Festival Loop v Brně) v Rakousku (Rhiz, Massive a Roxy ve Vídni) v Maďarsku a Polsku (klub55/nrd/rdza). V roce 2005 zakládá s Erikem Babušiakem nový klub v Bratislavě SubClub (ex U.Club) a stává se provozním a program managerem tohoto klubu.

Spoluzakládá booking Leporelo, který servíruje každý 2. týden na rádiu _FM svoji hudební show postavenou samozřejmě na hudbě, která jim je príznačná. Společně s dj Miloshem tvoří duo Milkshake, které přináší pod stejnojmenným názvem i klubovku v bratislavském Subclubu, která se svojim zahraničným obsazením je pravděpodobně nejzvučnější v rámci minimal a IDM music na Slovensku.

Dále se představí dvoučlenný semi live projekt CARL EXE. Tito dva borci si vysloužily již mnoho ovací svým pojetím hudby dosažené spojením klasického djingu a hrou na živý elektronický nástroj (Roland MC 909) doplněný o efekty, mikrofon, mašinky a nástroje všeho druhu! Jejich vystoupení jsou plné pestrobarevných zvukových koláží a nečekaných situací, které nenechají nikoho v klidu. Jelikož téměř vždy improvizují, vznikají tak přímo na podiu neopakovatelné fůze zvuků, beatů, melodií a nálad.

V neposlední řadě taktéž zahraje rezident akce SEEGENG hrající od roku 2004, jehož sávající zvuk se dá zařadit mezi hauz, minimal a deephouse s množstvím melodií a zvuků.
Info:

http://www.myspace.com/triopice
http://www.myspace.com/milkshakedj
http://www.phonoline.cz
http://www.myspace.com/seegeng

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 17. 11. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. INDIVIDUAL opět ve Vsetíně u Tří opic. Vychytané.cz. [Online] 17. 11. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1456. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/INDIVIDUAL-opet-ve-Vsetine-u-Tri-opic
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 20:09