Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hvězdná Electronic Connection poprvé v Brně!

Co již pár týdnů prosakovalo ven, můžeme právě teď oficiálně potvrdit. Agentura NewEra po prvním úspěšném díle Electronic Connection, který se konal v pražské T-Mobile aréně za přítomnosti hvězd jako Pete Tong, Cosmic Gate, Sebastian Leger, Dave Spoon etc. vypouští oficiální informace o pokračování celé akce.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electronic Connection
pátek 19. prosince 2008 21:00
(konec +- sobota 20. prosince 2008 06:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Electronic Connection ale mění své působiště. Celá akce se přesouvá do města, jenž má k dispozici prostor, který je přesně na tento typ akcí uzpůsobený a nejlépe vyhovuje stylovému zaměření druhého dílu.

19.12.2008 se poprvé v Brně na Electronic Connection otevřou brány brněnského Boby centra, aby přivítaly na pódiu hvězdy, které budou určovat tempo na předvánočním díle.

Že se jedná o lineup, který je hvězdný, je možné zjistit z výčtu jmen, které na akci Electronic Connection vystoupí.

Jako headliner celé akce se představí holandský mág a vynikající DJ - Marco V, jenž do puntíku splňuje náročné podmínky na to, stát se headlinerem úvodního brněnského dílu. Dalším hvězdným jménem do lineupu celé akce je mistr tvrdších tranceových beatů jeden z těch, kteří určují směr stylu techtrance, holandský tranceový řezník Marcel Woods. To že jsou to velmi uznávané a oblíbené osobnosti svědčí také to, že jsou takměř rezidenti celosvětově proslulé party Sensation, na které od počátku vystupují.

Jen málokdo z nás nezná další zahraniční projekt, který se představí v Brně. Již po několikáté, ale stále s většími ohlasy z předchozích vystoupení, přijíždějí roztančit publikum oba belgičtí bratři Filterheadz.

O support těmto velikánům taneční scény se postarají především rezidentka Electronic Connection - sympatická Laydee Jane, dále v České republice velmi oblíbený a jeden z nejvíce vytížených DJs Čechokypřan Bon Finix. Nesmíme zapomenout ani na DJe a promotéra v jedné osobě Martina Hlocha a rozjezd celé akce obstará pražský Dejff.

Boby centrum disponuje také prostorem LaGrotta. Zde se nám představí stálice rakouské scény, majitel a zakladatel agentury Titan, Phillip Straub aka DJ Felipe, maďarský Chaab, který odehrál vynikající set v brněnském Perpetuu a rezident brněnské Elektry DJ Orbith. Support těmto dvoum pánům obstarají Michael Scuberman, Hydrophonic, Michal Pešina a Sony Vega.

Informace ke vstupenkám: Vstupenky budou k dostání v eshopu www.rave.cz a v Ticketportal. Prvních 500ks vstupenek je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu 389,-Kč. Pozor! Aktuálně je již pouze 200ks vstupenek za cenu 389,-Kč

Cena do 19.11.2008 za 449,-Kč a do 19.12.2008 za 499,-Kč a na místě 549,-Kč vše včetně poplatku!To, že se bude jednat o nevšední zážitek, je jasné z lineupu, který pro Vás byl pečlivě vybrán. Veškeré další informace budou postupně zveřejňovány. Těšit se můžete na soutěže, podrobně Vám představíme všechny headlinery a také se můžete těšit na ochutnávky z dílen zahraničních DJs, kteří se představí na tomto díle Electronic Connection.
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 20. 11. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Hvězdná Electronic Connection poprvé v Brně!. Vychytané.cz. [Online] 20. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1455. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hvezdna-Electronic-Connection-poprve-v-Brne!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:50