Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaký byl podzimní Sonne Edition NO.6

Sobota 8. listopadu byla opět zasvěcena dalšímu dílu oblíbené seriálové party Sonne Edition uherskohradištské agentury STROBE. A jak to všechno proběhlo se dozvíte teď.. (teda pokud jste tam nebyli..)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 6
sobota 8. listopadu 2008 20:00
(konec +- neděle 9. listopadu 2008 03:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Kulturní středisko v Bůrovcích u Toporné se po skoro 3 měsících rozdunělo ve zvuku lahodných beatů, které nenechaly skoro nikoho klidným. 2 stage, slibná jména, příjemné prostory a kvalitní zvuk (to vše za velice příznivou cenu) byl silný magnet na partypeople nejen z okolí, ale dokonce i ze sousedního Slovenska. Narozdíl od srpnového mejdánku s pořadovým číslem 5 byla účast hojná. Nebylo sice plno až po strop, nicméně lidí bylo hodně a pařilo se až do rána.

Po příjezdu na Topolnou jsme se rozehřáli u setu dje Kity, který v nás příjemně rozpumpoval party náladičku. Parket se začal plnit hodně brzo, a tak Home, který přebíral štafetu, už měl před sebou dobrých pár desítek pařících lidiček. Většina příznivců rovných beatů se ale nejvíc těšila na Luccu (Sound of Acapulco), jednu z headlinerek tohoto dílu.

Začátek jejího vystoupení se z neznámých důvodů o pár desítek minut opozdil, což ale roztančenému davu nijak zvlášť nevadilo. Lucca se předvedla v plné parádě a rozhodně nás nešetřila. Označení „dáma českého djingu“ opravdu sedí.

O pár metrů dál v tu dobu diktovala rytmus Katcha, headlinerka drum´n´bassové stage. Její zlámané beaty duněly z beden o106. Lucca byla ale našemu srdíčku bližší, tak jsme se po pár chvilkách na druhé stagei opět přesunuli na hlavní.

Lucca dohrála a gramců se ujali velice šikovní pánové z Plzně – Jamal Djs, kteří nedávno založili svůj vlatní label Unaffected Records. Jejich setík byl hodně živý a energický, ale naše energie začínala pomalu ale jistě docházet, a tak jsme se kolem páté hodiny s protancovanými střevíčky (resp. teniskama) odebrali k vozu a vyrazili směr Zlín.

Suma sumárum, až na nedostatek vodky na baru to byla nadmíru povedená party. Kdo nebyl, může už jen litovat, a nebo si počkat na další díl.

C ya next time!
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 13. 11. 2008 08:00
Chovancová, Michaela. 2008. Jaký byl podzimní Sonne Edition NO.6. Vychytané.cz. [Online] 13. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1448. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaky-byl-podzimni-Sonne-Edition-NO.6
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:54