Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Max Payne

Zbavit New York špíny není čistá práce…
Přidat na Facebook
Ztratil vše na čem mu záleželo. Přišel domů jen o deset minut později a nemohl už jim už pomoci. Komu? Své ženě a synovi. Díval se na jejich bezvládná těla a jeho hlava byla prázdná bez emocí. Jediným cílem, který může nějak uchlácholit jeho odteď bídný život, je pomsta. Nebude mít klid, dokud vrahové nebudou metr dvacet pod zemí.

Co dále říci k filmu. Určitě, že jsem čekala trochu víc napětí. Podbarvení obrazu a hudba mě jediná jakž takž zaujala. Ale vezměte jed, že k Sin City má tahle málem napínavá detektivka daleko. Město hříchu mělo šťávu, erotické jiskření a sympatické představitele. Možná Olga Kurylenko (myslím promenáda v červených mini šatech, víc nestihla tvůrci ji rychle pohřbili), dodá trochu jiskření, bohužel Max vše s úspěchem udusí. Divák, který je tak trochu vnímavější si dokáže, stejně jako já, vydedukovat jak to asi bude pokračovat a kdo je hlavní padouch.

V některých scénách se zbytečně tlachá, za celý film jsem slyšela jen jednu hlášku. („Nějak nám začalo moc sněžit, Maxi“). Vtip jsem jaksi prostě postrádala. Ano Max, má mít temný děj, ale každý hrdina má být tak trochu ironický hajzlík. Nápad s Valkýrou, jakousi drogou pro lepší vojsko mě naopak nadchlo. I stylizace halucinací a vidění pekla mě krásně inspirovalo. Zpomalené střílečky, kdy se hlavní konatel pomsty zpomaleně sune k zemi má určitý šmrnc. Mě osobně zaujala brokovnice, její síla při vystřelení a Maxova obliba k této hračičce. Bohužel jsem nechápala v jedné scéně jak ho jeho protivník může minout třikrát o pár centimetrů, režisér byl trochu větší fantasta.

Mark Wahlberg, představitel hlavní role, není sám o sobě tak špatný herec, ale nedostal tolik prostoru, jak bych si představovala. Co mě zamrzelo, že Max v tomto ztvárnění za sebou nezanechává desítky mrtvol, cha cha cha, to že si párkrát vystřelí, ještě nic neznamená.

Oficiální Trailer k filmu MAX PAYNE s českými titulkyAkční / Krimi / Thriller / Drama
USA, 2008, 100 min


Režie: John Moore
Hrají: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Beau Bridges, Ludacris, Donal Logue, Chris O'Donnell, Ted Atherton, Amaury Nolasco, Nelly Furtado, Conrad Pla, Stephen R. Hart, Brea Grant, Olga Kurylenko, Jamie Hector

PS: Počítačová hra měla 3 oficiální pokračování, tak uvídíme, jak si povede film..
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 12. 11. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Max Payne. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1443. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Max-Payne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:09