Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

​​Taneční euforie bez bariér: BUNT

Německý producent a DJ BUNT. je synonymem pro pozitivní party bangery s kapkou melancholie. Pobláznil TikTok, kde se záběry z jeho euforických live setů šířily jako lavina. „Takhle vypadá štěstí!“ píše se o videích, kde BUNT. v obklopení publika hecuje dav. Teď se téhle euforie dočkáme i naživo.
Přidat na Facebook
Německý hudebník vystoupí v Praze vůbec poprvé 27. listopadu 2024 v klubu Roxy. Jak je u něj zvykem, svůj set odehraje přímo mezi publikem na stagi uprostřed klubu.

Taneční hity na každou party, BUNT. ve své tvorbě vychází z odkazu Aviciiho, Justice i Basement Jaxx. Původně duo ve složení Levi Wijk a Nico Crispin kombinovalo indiefolk s housem, po odchodu Crispina se Wijk rozhodl projekt přiblížit klubovému ravovému zvuku a skladby Clouds a Lost My Mind odstartovaly novou etapu BUNT. jako sólového umělce.

O tom, že se mu změna stylu vyplatila, napovídají i miliony streamů a jeho bobtnající profil na TikToku. Virální skladbu Clouds remixoval sám Tiësto. Své vlastní debutové EP Levi Don’t Do It vydal BUNT. pod velkým vydavatelstvím a k projektu dodává: „Tohle EP je mojí životní lekcí, což je něco, co jsem v posledních letech slýchával dost často. Ale myslím, že je na mně během shows vidět, že jsem teď konečně šťastný.“
Tina
(Martina )
pondělí 27. 5. 2024 15:00
, Martina . 2024. ​​Taneční euforie bez bariér: BUNT. Vychytané.cz. [Online] 27. 5. 2024. [Citace: 19. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14414. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/​​Tanecni-euforie-bez-barier:-BUNT
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pátek 19. července 2024 02:34