Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic

Přípravy na sedmnáctý ročník Slováckého léta, které na začátku prázdnin opět na deset dnů rozhýbe a roztančí Uherské Hradiště, jsou v plném proudu.
Přidat na Facebook
Letos se organizátoři rozhodli vyzkoušet i jednu pilotní novinku. Zahajovací večer v pátek 28. června 2024 bude patřit jedné z nejzářivějších hvězd českého hudebního nebe, kapele Olympic. A organizátoři na tento jediný koncert prodávají vstupné.

Podle zakladatele festivalu Marka Pochylého je důvod prostý. „Chtěli jsme našim návštěvníkům nabídnout něco naprosto výjimečného, co bychom ale bez toho, aby se podíleli na vstupném, jednoduše nemohli. Věřím, že Olympic je ta správná volba. Nedávno jsem byl na jejich koncertě a stále jsou neuvěřitelně skvělí,“ říká. „Bude nám ctí zahájit Slovácké léto 2024 v Uherském Hradišti. Zahrajeme vám ty největší hity a už teď se na vás moc těšíme,“ vzkazuje lídr Olympiku Petr Janda. Předskokanem Olympiku navíc bude další legendární kapela, Žlutý pes.

„Slovácké léto patří mezi nejvýznamnější akce města i celého širokého regionu. A koncert Olympiku? To bude něco, co v Uherském Hradišti dlouho nebylo, určitě si ho nenechám ujít,“ doplňuje starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.

Devět koncertů stále zdarma

Všechny ostatní koncerty Slováckého léta na Masarykově náměstí budou přístupné zdarma tak, jak jsou návštěvníci zvyklí. Kromě stálic, jako jsou Argema, Alkehol, No Name nebo Iné Kafe, se po loňském úspěchu na Slovácké léto vrátí Kapitán Demo. A poprvé se představí Vypsaná Fixa nebo Majk Spirit. „Celkově se bude jednat zatím o nejnákladnější line-up v celé historii Slováckého léta,“ dodává Marek Pochylý.

Registrace na sporty běží

Ani letos nebude chybět mnoho sportovních turnajů. Už nyní je možné se přihlásit na plážový volejbal, plážový fotbal, Žhavé běhy, pétanque, cyklistiku, fitness, in-line vyjížďku nebo Nordic Walking. V nabídce je i příměstský sportovní tábor pro děti. „Sportovní nabídka bude letos opět pestrá. A pokud vyjdou všechna jednání, která intenzivně vedeme, tak nejen pro aktivní sportovce všech věkových kategorií a výkonnostních úrovní, ale i pro diváky,“ naznačuje překvapení Marek Pochylý.

Sedmnáctý ročník Slováckého léta proběhne v termínu 28.6.-7.7.2024. Vstupenky na zahajovací koncert Slováckého léta 2024 s legendárním Olympikem, vstupy do VIP zóna na všechny ostatní koncerty, doprovodný program i registrace na sporty jsou k dispozici na portále smsticket. Podrobné informace najdou zájemci na webu www.slovackeleto.cz
Tina
(Martina )
čtvrtek 23. 5. 2024 14:00
, Martina . 2024. Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2024. [Citace: 19. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14413. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovacke-leto-2024-zahaji-legendarni-Olympic
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pátek 19. července 2024 01:39