Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Holešovská Regata přiveze hned dva Anděly

HOLEŠOV – Zahrady barokního zámku Holešov ožijí už za měsíc, v pátek 21. a sobotu 22. června, Holešovskou Regatou.
Přidat na Facebook
Tradiční hudební festival pro celou rodinu se tu uskuteční už podvanácté a vedle české a slovenské muziky opět přinese i oblíbenou soutěž netradičních plavidel a další doprovodný program pro dospělé i děti.

Novinkou letošního ročníku je rozšíření programu o formát talk show: mimořádně do Holešova zavítá speciální vydání známé televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka, který vyzpovídá festivalové i vlastní pozvané hosty. O závěrečnou tečku se v sobotu večer postará Leoš Mareš se svou DJ-show zakončenou ohňostrojem.

„Každý rok se snažíme přivážet do Holešova ta nejzajímavější jména české a slovenské hudby, která baví diváky napříč generacemi. Máme radost, že se nám letos podařilo získat hned dva čerstvé držitele Ceny Anděl. Vedle Davida Kollera, letošního Zpěváka roku, přijede ještě Tereza Balonová, která zvítězila v kategorii Objev roku, a to nejen na Cenách Anděl, ale předtím i na Českém slavíkovi,“ uvedl ředitel festivalu Michal Žáček.

Návštěvníci se dále mohou těšit mj. na Monkey Business, Janka Ledeckého, slovenské Desmod, Pokáče, Circus Problem, The Silver Spons nebo Kapitána Demo, jenž na festivalech vystupuje výjimečně. Skupina Fleret z nedalekých Vizovic si pak na festivalu připomene nedávné výročí 40 let na hudební scéně.
Tina
(Martina )
čtvrtek 23. 5. 2024 08:00
, Martina . 2024. Holešovská Regata přiveze hned dva Anděly. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2024. [Citace: 19. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14411. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Holesovska-Regata-priveze-hned-dva-Andely
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pátek 19. července 2024 02:30