Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Byls to celou dobu ty!

Rapper a motivátor Russ přijede do Prahy s aktuální deskou
Přidat na Facebook
Multiplatinový rapper Russ šel vždy vlastní cestou – a vlastním tempem. Průlomové album na hraně klasického hip hopu a současného R&B There’s Really a Wolf vydal až pět let poté, co začal pouštět do světa hudbu. Skladby jako Losin Control a What They Want od té doby nasbíraly každá přes půl miliardy přehrání. Za sebou má vyprodanou domácí tour po arénách i úspěšnou knihu It’s All In Your Head, ve které radí, jak porazit největšího nepřítele každého z nás: sebe samotné.

Do Prahy se svou It Was You All Along Tour přijede už 16. září 2024. Svou aktuální desku Santiago i sérii nových singlů přiveze do klubu SaSaZu.

Jeho metoda je jasná: měj se rád*a, věř si za každé situace a tvrdě makej. A protože se tím sám řídí, není se čemu divit, že Russ vydává nové tracky s několikatýdenní pravidelností. A jeho přístup se rozhodně vyplácí. V roce 2019 jej do seznamu 30 pod 30 zařadil americký Forbes a jeho desky se pravidelně umisťují v žebříčku Billboard, televizní debut zvládl v show Jimmy Kimmela, kde vystoupil se skladbou Patience. Svou hudbu si sám produkuje a vydává na vlastním labelul DIEMON (Do It Everyday Music Or Nothing).


Do Prahy přijede s tour pojmenovanou podle chystané motivační knihy a s albem Santiago, na kterém pátrá po vlastní hodnotě a sebeuznání. „Santiago je můj způsob, jak se vypořádat s pocity prázdnoty, nedostatečnosti a můj souboj s pochybnostmi, vztekem i syndromem podvodníka – tedy tématy, které si z dětství nesu do dospělosti. Je to můj pokus o uzdravení,“ prozradil na svém Instagramu. I na své nejzranitelnější desce Russ dokazuje, že jeho umělecké ambice nemají hranice.

Tina
(Martina )
středa 1. 5. 2024 08:00
, Martina . 2024. Byls to celou dobu ty! . Vychytané.cz. [Online] 1. 5. 2024. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14395. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Byls-to-celou-dobu-ty!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:37