Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

BENSON BOONE boduje v Čechách s albem Fireworks & Rollerblades

Zpěvák BENSON BOONE vydal debutové album Fireworks & Rollerblades. S nahrávkou se vklínil mezi nejúspěšnější desky Viktora Sheena a na špičce oficiální české hitparády obsadil hned v prvním týdnu třetí příčku.
Přidat na Facebook
Americký hudebník vydal v lednu přelomový singl Beautiful Things, s nímž doslova zboural žebříčky po celém světě včetně toho českého a slovenského. Písnička se držela dlouhých pět týdnů na vrcholku Billboard Global 200, sedm týdnů kralovala singlové hitparádě u nás. Dvakrát ovládla sledovaný ostrovní žebříček. Benson Boone zároveň se zveřejněním vzletné balady ohlásil americké a evropské turné. Zájem předčil očekávání, koncerty se rychle vyprodaly, na řadě míst se událost přesunula do rozlehlejších hal. Také v Praze se měnilo místo konání. Ačkoli by se zcela jistě naplnil i výrazně větší prostor, hudebník se rozhodl pro menší Lucerna Music Bar, který bude jeho intimním písním slušet a kde vystoupí 1.6.2024. Těžko hledat příhodnější moment k vydání plnohodnotného alba!

Debutovou desku Fireworks & Rollerblades nezdobí jen zmíněný hit nebo starší singl In The Stars, který se na Spotify už také dostal nad hranici 500 milionů přehrání. Najdete tu i Boonovu prvotinu Ghost Town či aktuální virální senzaci Slow It Down. Zpěvák na album zařadil patnáct působivých a často velmi osobních písní, které oslovily posluchače a zaujaly v médiích. Podle kritiků je nahrávka strhující cestou srdcem i duší vycházející hvězdy. Směsí nakažlivých melodií a upřímných textů, která v kombinaci s nepopiratelným charismatem protagonisty není ničím menším než triumfem...
Tina
(Martina )
pondělí 22. 4. 2024 08:00
, Martina . 2024. BENSON BOONE boduje v Čechách s albem Fireworks & Rollerblades. Vychytané.cz. [Online] 22. 4. 2024. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14390. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BENSON-BOONE-boduje-v-Cechach-s-albem-Fireworks-&-Rollerblades
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 13:28