Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Majáles Ostrava 2024

Blíží se tradiční jarní oslavy, které se staly nezbytnou součástí kulturního kalendáře Ostravy. Vrchol těchto slavností představuje každoroční Majáles Ostrava, pořádaný studenty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.
Přidat na Facebook

Letošní již 28. ročník se bude konat na Slezskoostravském hradě v pátek 17. května 2024. Můžete se těšit na 3 hudební scény, na nichž vystoupí celkem 20 umělců. Kromě toho vás celý měsíc před samotným Majálesem čeká řada dalších akcí, které pro vás připravuje studentská organizace Younie, stejně jako samotný Majáles.

„V organizačním týmu panuje opravdu dobrá nálada, vše běží podle plánu a všichni se moc těšíme. Pěkné počasí a vyprodaný areál by byly pro nás největší odměnou. Vstupenky jsou v předprodeji za pouhých 350 korun a můžete je zakoupit na webových stránkách Majálesu,“ říká prezident organizace Petr Grác.

Mezi největší lákadla letošního ročníku patří Xindl X, devětkrát nominovaný na cenu České hudební akademie Anděl v kategorii folk a country a světoznámí DJs Camo & Krooked.
Fanoušci rapu si přijdou na své s Robinem Zootem, představitelem labelu Milion+, za členy Ty Nikdy dorazí Paulie Garand a MC Gey. Diváci se také mohou těšit na rodáka z Ostravy Sergeie Barracudu a talentovaného zpěváka Adama Mišíka. Na pohodovou vlnu naladí písničkář Pavel Callta, mladá naděje rocku Trocha Klidu nebo zpěvačka s arménskými kořeny a objev poslední doby Pam Rabbit. Trefné texty doplní Vojtaano a o závěrečnou párty se postará DJ Forgen.

Největší hvězdou letošního Majálesu Ostrava za elekotronickou scénu bude ikonické rakouské duo Camo & Krooked, které působí na scéně od roku 2007 a headlinuje festivaly po celém světě. Společně s MC Daxtou tvoří trojici, která zanechá nezapomenutelný zážitek každému, kdo se ocitne na parketu. Dále vystoupí jeden z nejznámějších slovenských DJs na DnB scéně Changing Faces a místní senzace Bea, doprovázená nejmladším členem Hoofbeats Leduysleduy. Nesmí chybět ani Madface společně s Apokainem a Magenta & Pain.

Vstupenky jsou v předprodeji za pouhých 350 Kč a můžete je zakoupit na webových stránkách Majálesu: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky/.
Generálním partnerem Majálesu Ostrava je HSF System a.s. a hlavním partnerem Dopravní podnik Ostrava. Majáles je podporován Moravskoslezským krajem, Statutárním městem Ostrava, městským obvodem Slezská Ostrava a vzniká za podpory Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

K Majálesu Ostrava je krom oslav studentství také neodlučitelně spjat Majálesový měsíc plný různorodých zábavných akcí, her a soutěží, kde si každý přijde na své! Ať už jde o tradiční Beerpong, kde si účastníci mohou ověřit své dovednosti nejen v přesnosti hodu nebo letošní novinku - Kolejáles, kde se kromě skvělé muziky, nabitého doprovodného programu a uvolněné atmosféry také dozvíme výherce celorepublikové soutěže studentských kapel Uniband Contest. Spolenčně s výherci DJ Contestu si zahrají na samotném Majálesu. Jiné zas osloví živé ulice, které zaplní Majálesový průvod plný masek, který potěší všechny fanoušky MS v hokeji. Letos se totiž průvod ponese právě v duchu hokeje.

25. dubna - Beerpong (Minigolf kolejí VŠB-TUO)
30. dubna - Kolejáles (Minigolf kolejí VŠB-TUO)
17. května - Tradiční majálesový průvod (centrum Ostravy)

Tina
(Martina )
pátek 19. 4. 2024 08:00
, Martina . 2024. Majáles Ostrava 2024. Vychytané.cz. [Online] 19. 4. 2024. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14389. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-Ostrava-2024
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 14:14