Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Busfest znovu rozezvučí ulice Zlína!

Blíží se 15. ročník multižánrového hudebního festivalu Busfest. Tři autobusy se promění v koncertní parkety, které přivážejí skvělý line-up umělců. Letošní ročník se koná v úterý 23. dubna ve Zlíně, a slibuje jedinečnou atmosféru a také nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky hudby.
Přidat na Facebook
Busfest je festival pořádaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Tři autobusy, tři jízdy a tři vystupující zaručují, že se žádnému z cestujících z rozjeté show nechce vystoupit. Letos navíc pod titulem „Velká cena Zlína“.

„Pro letošní ročník zůstáváme věrní osvědčenému konceptu, ale přicházíme s podtitulem „Velká cena Zlína“. Inspirací je pro nás fascinace a vzrůstající popularita závodů Formule 1. Naším cílem je tuto atmosféru přenést i k nám do Zlína, aby účastníci zažili ten vzrušující adrenalinový zážitek a připadali si jako na závodním okruhu,“ uvedla Klára Hrdličková, manažerka projektu Busfest.

Busfest rozjedou tři výjimeční interpreti. Paluby autobusů rozhoupou talentovaná DJka Theresia, finalistka soutěže DESPERADOS DJ NO. 1. Rapper ze Zlínska Hey Yendo, který společně s jeho producentem Rainerem přinesou energickou rapovou show. A jako headliner letošního ročníku se představí DJ & saxofonista Saxofrancis, který spojuje živé hraní na saxofon s elektronickou hudbou.

Účastníky festivalu čekají tři jízdy spojené s hudebním zážitkem, které projedou ulicemi města Zlína. Autobusy budou vyjíždět v pravidelných intervalech v 18:00, 19:30 a 21:00. Konečnou stanicí, kde Busfest svou jízdu ukončí, bude afterparty ve Sklepě 33. Autobusy zastaví přímo u podniku, aby návštěvníci mohli snadno vystoupit a připojit se k afterparty, kterou zahájí DJ Suffolk ve 21:30.Vstup na afterparty je zdarma.


Hudba nebude znít jen v autobusech, ale i nástupním místě v parku u Baťovy vily už od 15:00, kdy se otevřou brány areálu. Před jízdami i mezi nimi se návštěvníci mohou posilnit a odpočinout si v Óčko chill out zóně. Čeká je také pojízdná stage Saurus od RedBullu, beer pong a další zábava. Navíc si budou moci prohlédnout reálnou závodní formuli.


Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na GoOut.
Tina
(Martina )
úterý 16. 4. 2024 16:00
, Martina . 2024. Busfest znovu rozezvučí ulice Zlína!. Vychytané.cz. [Online] 16. 4. 2024. [Citace: 19. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14388. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Busfest-znovu-rozezvuci-ulice-Zlina!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 1.469s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: neděle 19. května 2024 07:04