Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FUCK THE SCHOOL – RnB NIGHT #1 ve Zlíně!

DALŠÍ No.1 RNB PARTY PŘICHÁZÍ … a bude HUSŤÁCKÁ, zase jako předchozí díly! Černý Dj, černý hřebec Dj Black Jesus, se těší na další skvělou party ve Zlíně!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Fuck The School
neděle 16. listopadu 2008 21:00
(konec +- pondělí 17. listopadu 2008 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
DJ BLACK JESUS

Dj Black Jesus aka Daniel A.P. Morgan je producentem – promoterem – djeme – remixerem a je respektován a patří mezi nejlepší RnB a Hip-Hop dje! Jeho dj nick mu byl přisouzen respektovaným časopisem All Stars UK Magazine! Více než 10 let profi djingu a produkce ho dovedla k vlastnímu labelu Soulcrew Music Factory!

Soutěžilo se o Příležitost předvést se svým tanečním uměním na samostatném zvláštním podiu přímo vedle DJe a mít navíc zdarma občerstvení v hodnotě 200 Kč ! K tomu všemu volný vstup do backstage, kde si můžou s DJ Black Jesusem osobně pokecat, vyfotit a zašpásovat.. A kdo ví, třeba si vyzkouší i DJské řemeslo..!! Tuto příležitost dostanou 4 lidé!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Má vlastní rádiovou PA show na londýnské Vibe Radio Station!
Narozen v Africe (Ghana), kdy se přestěhoval ve 12 letech do Velké Británie do Londýna.

Již v tomto brzkém věku se začal věnovat muzice a djingu. Jako chlapec byl také členem taneční skupiny Gold Coast v západním Londýně!

Sám o sobě říká,že je velmi přátelským člověkem, otevřený a odvázaný showman.
Organizuje se svým Soulcrew týmem se základnou v Londýně a pobočkami v Praze a Berlíně mnoho akcí, produkcí a bookingů zaměřených na RnB, HipHop, Reggae apod. V Česku má za sebou Soulcrew 5 let residencí v pražských klubech Karlovy Lázně, Celnice, Duplex, Hany Bany, Mecca. Organizuje českou Miss RnB, Rap King Event a spoluorganizuje akci Tanečník Roku jako oficiální dj a promoter této show.

Spolupracuje se zajímavými umělci jako:
George Michael (25Live Concert), Dante 7 (LA, California – tanečník a choreograf Justina Timberlake a Miss Elliot), Gus Bembery (LA, California – jeden z nejvíce celosvětově respektovaných hip-hop tanečních instruktorů), Panjabi MC, Vanila Ice, Dj Tomekk, Tim Westwood (MTV Base), Snap, Sammer Issa, Yemi AD….neděle 16.11. Musicland Zlín
Djs: Black Jesus (United Kingdom, Soulcrew) EXKLUSIVNÍ 3h set!
Rusty (vychytane.cz), Majkl dj (vychytane.cz)
Vstupné: holky 50,- / kluci 70,-
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 10. 11. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. FUCK THE SCHOOL – RnB NIGHT #1 ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1437. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FUCK-THE-SCHOOL-–-RnB-NIGHT-#1-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 20:11