Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

DUA LIPA je královnou žebříčků, zároveň ohlásila vydání nového singlu

Zpěvačka DUA LIPA je královnou žebříčku nejhranějších písní v českých rádiích. Britská hvězda obhájila první místo z předchozího týdne, s Houdini se také vrátila mezi nejstreamovanější skladby v Čechách.
Přidat na Facebook
Čerstvě se Dua Lipa může pochlubit třemi nominacemi na Brit Awards a dvěma na americké Grammy, zároveň na obou stranách Atlantiku při nejvýznamnějších hudebních událostech roku vystoupí. Mediální pozornost rovněž využila k tomu, aby ohlásila vydání singlu Training Season. Novinka se objeví 15.2.2024 a dá se očekávat, že její zveřejnění bude spojeno s oznámením týkajícím se nové desky. Nechme se překvapit. Umělkyně již ukázku z Training Season sdílela na sociálních sítích. "Jednoduše se dostanete do stavu, kdy už vás nebaví druhému říkat, jak se má správně chovat, když s vámi randí. Tréninková sezóna končí, vy ale s každou takovou zkušeností rostete," popisuje téma skladby Dua Lipa v rozhovoru pro magazín Rolling Stone a dodává: "Nikdy jsem se necítila sebevědoměji a silněji!" Na písničce opět dělali Kevin Parker z Tame Impala a Danny L Harle, pro které se zpěvačka rozhodla, když přemýšlela nad nejbližšími spolupracovníky pro nahrávání třetího alba...

Tina
(Martina )
pondělí 5. 2. 2024 16:00
, Martina . 2024. DUA LIPA je královnou žebříčků, zároveň ohlásila vydání nového singlu. Vychytané.cz. [Online] 5. 2. 2024. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14353. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-DUA-LIPA-je-kralovnou-zebricku,-zaroven-ohlasila-vydani-noveho-singlu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 08:46