Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Výsledek charitativní sbírky festivalu Beats for Love lámal rekordy

Loňský ročník hudebního festivalu Beats for Love nepřinesl jen účast hvězd elektronické hudby, ale také důkaz, že naše srdce bijí pro charitu a pomoc lidem v nepříznivé životní situaci. Fanoušci a pořadatelé spolu totiž překonali rekordní výsledek charitativní sbírky Beats for Charity. Na podporu desetileté Kačenky Bojkové, která bojuje s následky vážné autonehody, daroval festival 600 tisíc korun.
Přidat na Facebook
Více než polovinu zmíněné částky přispěli samotní návštěvníci festivalu. Ti si mohli koupit například klíčenky, bonbony anebo poslat svůj příspěvek online. „Velmi pomohl náš transparentní účet, kam lidé přispívali pomocí QR kódu. Do sbírky se tak mohl zapojit kdokoliv, nejen samotní návštěvníci,“ vysvětluje ředitel festivalu Kamil Rudolf. Nejen jeho, ale i celý organizační tým nadchla výše vybrané částky – 383 836 korun a 49 haléřů k tomu.

Zástupci Beats for Love již loni v létě potvrdili, že vybranou sumu zakulatí. Celková částka se proto vyšplhala až na rekordních 600 000 korun. Vybrané peníze byly na konci loňského roku předány Kačence a její mamince. „Všichni fanoušci festivalu, kteří do sbírky přispěli, mají naše uznání. A to nejen díky tomu, že vybraná částka je rekordní, ale hlavně proto, že se zapojili. Díky nim můžeme Kačence pomoct v těžkém období, kterým si prochází,“ dodává Kamil Rudolf.

Pořadatelé již nyní pilně chystají jubilejní 10. ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě a každý týden odhalují 3 nové hvězdné interprety. Jisté je, že součástí Beats for Love bude i letos další charitativní sbírka Beats for Charity zaměřená na podporu bojovníků s osudem z Moravskoslezského kraje.
Tina
(Martina )
pátek 19. 1. 2024 08:00
, Martina . 2024. Výsledek charitativní sbírky festivalu Beats for Love lámal rekordy. Vychytané.cz. [Online] 19. 1. 2024. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14346. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vysledek-charitativni-sbirky-festivalu-Beats-for-Love-lamal-rekordy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.162s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 04:22