Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

"Dobrý den, pánové, jak to, že nejste také na vaší oslavě?"

"Vždyť v nedaleké diskotéce máte velikou oslavu té vaší městské a stání policie.." Co myslíte, zabásli ho? :)
Přidat na Facebook
Nejprve vlastním uším a poté i očím nevěřila pěší hlídka Městské policie Zlín, která prováděla v noci ze soboty 1. na neděli 2. listopadu 2008 hlídkovou činnost v centru města.

O čtvrt na dvě totiž u ní, v blízkosti sportovní haly Novesta, přibrzdil 35ti letý řidič osobního vozu značky Audi, který se strážníků dotazoval, jak je možné, že chodí po venku, namísto toho, aby byli v nedaleké diskotéce, kde se koná veliká oslava městské a státní policie?

Hlídka MP Zlín byla zprvu takovým dotazem překvapena, stejně jako veselím řidiče, který se asi původně hodlal na účet strážníků docela dobře pobavit. Takový způsob zábavy ostatně odpovídá stavu člověka, kterému v organizmu koluje více než 1,7 promile alkoholu, jak prokázalo následné orientační dechové vyšetření.

Pak se již řidič z nedalekých Bohuslavic nesmál, neboť mu strážníci sdělili, že je důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dotyčného proto omezili na osobní svobodě a předali do rukou republikové policie, která jej nepřevezla na policejní bál, nýbrž k zahájení úkonů trestního stíhání.


Zdroj: TZ MP Zlín
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 5. 11. 2008 17:15
Prachař, Štěpán. 2008. "Dobrý den, pánové, jak to, že nejste také na vaší oslavě?". Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1434. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/_Dobry-den,-panove,-jak-to,-ze-nejste-take-na-vasi-oslave?_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 11:38