Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic

O něco dříve než obvykle začali s přípravami na sedmnáctý ročník Slováckého léta jeho organizátoři. Rozhodli se totiž vyzkoušet jednu pilotní novinku.
Přidat na Facebook
Zahajovací večer v pátek 28. června 2024 bude patřit jedné z nejzářivějších hvězd českého hudebního nebe, kapele Olympic. A organizátoři budou na tento jediný koncert prodávat vstupné.

Podle zakladatele festivalu Marka Pochylého je důvod prostý. „Chtěli jsme našim návštěvníkům nabídnout něco naprosto výjimečného, co bychom ale bez toho, aby se podíleli na vstupném, jednoduše nemohli. Věřím, že Olympic je ta správná volba. Nedávno jsem byl na jejich koncertě a stále jsou neuvěřitelně skvělí,“ říká.

„Bude nám ctí zahájit Slovácké léto 2024 v Uherském Hradišti. Zahrajeme vám ty největší hity a už teď se na vás moc těšíme,“ vzkazuje lídr Olympiku Petr Janda.

I přesto, že zahajovací koncert Slováckého léta 2024 je placený, bude se jednat o symbolické vstupné ve srovnání s tím, jakou částku by návštěvníci zaplatili na běžném koncertu. „Navíc jsme se nyní před Vánocemi rozhodli uvolnit 500 lístků za ještě nižší cenu, a to jen 350 korun. Od ledna bude cena o něco vyšší,“ upozorňuje Marek Pochylý, že vstupné může být skvělým vánočním dárkem. Předskokanem Olympiku navíc bude další legendární kapela, Žlutý pes.

„Slovácké léto patří mezi nejvýznamnější akce města i celého širokého regionu. A koncert Olympiku? To bude něco, co v Uherském Hradišti dlouho nebylo, určitě si ho nenechám ujít,“ doplňuje starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.

Devět koncertů stále zdarma

Všechny ostatní koncerty Slováckého léta na Masarykově náměstí budou přístupné zdarma tak, jak jsou návštěvníci zvyklí. Kromě stálic, jako jsou Argema, Alkehol,

No Name nebo Iné Kafe, se po loňském úspěchu na Slovácké léto vrátí Kapitán Demo. A poprvé se představí Vypsaná Fixa a Majk Spirit. „Celkově se bude jednat zatím o nejnákladnější line-up v celé historii Slováckého léta,“ dodává Marek Pochylý.

Registrace na první sporty

Letos si organizátoři pospíšili i s prvními registracemi na sportovní turnaje. Už nyní je možné se přihlásit na Žhavé běhy, plážový fotbal, pétanque nebo sportovní tábor pro děti. „I sportovní nabídka bude v příštím roce opět pestrá. A pokud vyjdou všechna jednání, která nyní intenzivně vedeme, tak nejen pro aktivní sportovce všech věkových kategorií a výkonnostních úrovní, ale i pro diváky,“ naznačuje překvapení Marek Pochylý.

Sedmnáctý ročník Slováckého léta proběhne v termínu 28.6.-7.7.2024. Vstupenky na zahajovací koncert Slováckého léta 2024 s legendárním Olympikem i registrace na první sporty jsou k dispozici na portále smsticket. Podrobné informace o sportovních turnajích jsou k dispozici i na webu.
Tina
(Martina )
středa 20. 12. 2023 08:00
, Martina . 2023. Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2023. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14337. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovacke-leto-2024-zahaji-legendarni-Olympic
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 17:53