Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

RODAN jako Insomnia Junkie

Rok 2023 je pro RODANa rokem kariérních milníků a posunů. Začalo to hned v lednu účastí v národním finále Eurovision Song Contest 2023, kde sympatický songwriter zabodoval peckou Introvert Party Club.
Přidat na Facebook
Prázdniny zpestřil v rádiovém éteru úspěšnou letně neletní hitovkou Tell Me Its Summer. Následně se zařadil mezi tři hudební naděje nominované na Objev roku v anketě popularity Český slavík a nyní rozehrává struny podzimní melancholie s novým singlem Insomnia Junkie, který doprovází neotřele pojatý klip (podívejte se zde: https://youtu.be/tTl2v1yZjy4). A jak je u RODANa už dobrým zvykem, klip i singl opět osvěží podobně jako dobrá káva, když se to s ní tedy nepřežene…

„Insomnia Junkie je pro mě rozhodně jedna z nejosobnějších věcí. Samozřejmě si nejde nevšimnout, že je výrazně spojena s kávou. A to jak textem, tak klipem. To je paradox, který se mi na téhle věci líbí asi nejvíc. Kdo mě zná, tak ví, že kafe nepiju, a upřímně ho vlastně vůbec nemám rád. Proč teda o kávě zpívám a v klipu na mě někdo kafe leje? Je to kvůli tomu, že jsem se zhruba před rokem, řekněme, ‚vídal‘ s jednou slečnou, která pracovala právě v kavárně. Často jsem tam za ní chodil, čekal do zavíračky a obecně tam trávil hodně času. Jenomže od tý doby, co tohle naše ‚vídání‘ skončilo, ať už přijdu do jakékoliv kavárny, dostanu okamžitě úzkost a musím hned pryč. Je to kvůli tomu, že tam vidím všechny ty věci, který k práci v kavárně patří. A který dělala taky ona,“ vysvětluje s odzbrojující upřímností RODAN.

Zdroj: Supraphon
Foto: Kateřina Fialová
Tina
(Martina )
středa 25. 10. 2023 08:00
, Martina . 2023. RODAN jako Insomnia Junkie. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2023. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14312. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RODAN--jako-Insomnia-Junkie
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 05:03