Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Podzim v Roxy

Podzim v Roxy znamená od každého žánru něco. Přivezeme nováčky i stálice. Už v září představíme poprvé Saru Landry, jednu z nejpůsobivějších techno DJek současnosti. Poprvé v Praze vystoupí legendy psytranceu Infected Mushroom. Dojde také na premiéru Yaeji, která bývala DJkou a nyní vystupuje s kapelou. Jistým vrcholem sezony bude dnb v podání Frictiona. A na následujících akcích se potkáme v září.
Přidat na Facebook
GET TO KNOW: Ghost Rider ➔ Ještě než Roxy omámí svým setem legendy žánru Infected Mushroom, v rytmu tranceu roztepou noc zástupci labelu Alteza. Poprvé představíme předního DJe Vlada Krivosheina alias Ghost Ridera. Spolu s Omikim, Reality Test a Coexistem připraví v sobotu 16/9 hypnotizující smršť melodií, obestřenou tajuplnou atmosférou.

Orbith a Glo tě zvou na Kölsche ➔ Tuhle legendu v Roxy nemusíme představovat, zatím pokaždé jsme totiž v případě Kölsche hlásili vyprodáno. Spolu s naším partnerem Glo pro vás máme soutěž o 4x 5 lístků, bottle service v ceně 3000 czk a odvoz z party v hodnotě 500 czk. Jak vyhrát, to se dozvíte na našem instagramu. Sobota 23/9 patří Kölschovi a jeho tříhodinovému setu.

Miláček publika odpálí vinyl only night ➔ Bushwacka je legenda, Climax naše klubová stálice. Tato noc bude opravdu jedinečná, protože se bude celou noc hrát výhradně z vinylů. Podívejte se na pozvánku přímo od Bushwacky, v níž říká, že jste to nejlepší publikum, a vyrazte do Roxy v sobotu 30/9.
Tina
(Martina )
úterý 12. 9. 2023 08:00
, Martina . 2023. Podzim v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 12. 9. 2023. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14302. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzim-v-Roxy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 08:11