Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Videoklip k novému filmu Dvě slova jako klíč

Od 27. července se v českých kinech promítá nový český film Dvě slova jako klíč režiséra Dana Svátka, natočen podle stejnojmenné knihy cestovatele a spisovatele Josefa Formánka.
Přidat na Facebook
Ačkoliv k filmu, který je volným pokračováním úspěšného filmového snímku Úsměvy smutných mužů, napsal hudbu Norbi Kovács, titulkovou píseň nazvanou The Stripped Soul složili a nazpívali Dan Bárta, Jen Hovorka a Endru. Nyní hudebníci k písni vydávají videoklip.David Švehlík, Diana Dulínková, Jana Nagyová, Ivan Franěk, Pierre Richard, Gen Seto, Jaroslav Dušek či Daniel Olbrychski. To je jen krátký výčet hvězdných osobností, jež filmoví fanoušci vidí v novém filmu Dvě slova jako klíč režiséra Dana Svátka, který 27. července zamířil na plátna kin.

Film Dvě slova jako klíč má po prvním víkendu v kinech na kontě více než 22 tisíc diváků. Stal se tak třetím nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech, hned po Barbie a Oppenheimer. Za sebou tvůrci nechali novinky Mission: Impossible Odplata i nového Indianu Jonese.

K filmu, který se natáčel například ve Francii, New Yorku, Japonsku, Indonésii, Indii, Dánsku, Himalájích či na ostrově Siberu, složili Endru a Jen Hovorka titulkovou píseň The Stripped Soul, do které si přizvali jedenáctinásobného držitele Ceny Anděl Dana Bártu. Nyní autoři singlu představují videoklip.

„Píseň je o onom klasickém vyrovnání se se vztahem s rodiči, v tomto případě s otcem, které mnohé z nás dříve či později čeká. Protože navzdory dobrým úmyslům, dochází ke křivdám či bolestem. Nastává tedy čas si všechno vyříkat,“ říká za hudebníky spoluautor hudby a textu Endru, vlastním jménem Ondřej Havlík.
Tina
(Martina )
úterý 8. 8. 2023 15:00
, Martina . 2023. Videoklip k novému filmu Dvě slova jako klíč. Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2023. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14276. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Videoklip-k-novemu-filmu-Dve-slova-jako-klic
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 10:41