Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dnes startuje na letišti v Milovicích festival Let It Roll 2023

Ve čtvrtek 3. srpna se otevřou brány milovického letiště, kde odstartuje Let It Roll 2023, který je největším drum & bassovým festivalem světa. V termínu od 3. do 5. srpna zde vystoupí více než 240 účinkujících, z toho více než 150 zahraničních jmen, což je nejvíc v celé historii festivalu.
Přidat na Facebook
Mezi hlavní hvězdy letos patří Chase & Status, Andy C, Dimension, Sub Focus a Wilkinson, na své si ale přijdou milovníci rozličných subžánrů. Návštěvníci se mimo jiné můžou těšit také na páteční proslulou festivalovou Opening Ceremony. Ta bude letos pod taktovkou nového labelu Modus, za kterým stojí nezadržitelné trio Mefjus, Camo & Krooked.

Letošní ročník festivalu Let It Roll nabídne také několik speciálních vystoupení, ať už se jedná o showcase hudebních vydavatelství Critical Soundsystem nebo Viper Recordings, netradiční společná vystoupení odehrají také Monrroe & Duskee & Emily Makis nebo Whiney & P Money. Dále se s vlastním programem v rámci celého večera představí několik stěžejních žánrových značek a vydavatelství, konkrétně Blackout Music NL, Eatbrain, High Tea Music, Hospitality, Rough Tempo, Shogun Audio, Symmetry, UKF a Virus Recordings.

Organizátoři navíc nachystali mnohá vylepšení v rámci festivalového areálu. Ta mají přispět k co možná největšímu komfortu úctyhodného množství návštěvníků, kteří se o víkendu na milovickém letišti protočí. Od široké nabídky jídel přes unikátní zásobování festivalu pitnou vodou až po keramické záchody v areálu, s důrazem na co nejlepší zážitek každého účastníka.

Festival také jako každý rok nabízí bohatý doprovodný program plný rozmanitých aktivit. K dispozici budou zóny s dřevěnými káděmi, uklidňujícími masážemi a Game Zone, včetně skimboardingu, skateboardingu na mini U-rampě, stolního fotbálku, XXL fotbálku nebo arkádových her. Nadále pak rozvíjí svůj unikátní ekologický program Rollin’ Green, jemuž vévodí vlastní třídící linka. Díky ní je přímo na festivalu vytříděna víc než třetina celkového odpadu, který se na něm vyprodukuje, a zároveň je i se zbylým odpadem nakládáno tak, aby mohl být následně využit, například nedopalky budou využity na výrobu biouhlu.

V neposlední řadě se letos na festival po vynucené pauze vrací také proslulý Let It Roll bus a s ním i oblíbené Bus Parties, které se festivalu během několika dnů od zveřejnění podařilo kompletně vyprodat. Pro veškeré aktuality doporučujeme sledovat webové stránky festivalu letitroll.cz Poslední vstupenky na festival bude možné zakoupit na místě.
Tina
(Martina )
čtvrtek 3. 8. 2023 09:30
, Martina . 2023. Dnes startuje na letišti v Milovicích festival Let It Roll 2023. Vychytané.cz. [Online] 3. 8. 2023. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14274. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dnes-startuje-na-letisti-v-Milovicich-festival-Let-It-Roll-2023
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 12:31