Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sopraphon telegraficky

Co je nového v červenci a rpnu?
Přidat na Facebook
Škwor / Příkaz zněl jasně
Skupina Škwor odhaluje další ochutnávku z chystaného nového podzimního alba, tentokrát výrazně rockovou a textově nekompromisní skladbu Příkaz zněl jasně. Nový singl ukazuje Škwor z jeho nejrockovější stránky, nechybí ostré kytarové riffy ani intenzivní a skvělý zvuk nahrávky. Autorsky se o ni podělili Tomáš Kmec a Petr Hrdlička, na hudební produkci se výraznou měrou podílel Jan Chudan.

Lucie Bílá / Děkuju Ti
Lucie Bílá přeje speciálním hudebním dárkem. „Děkuju Ti“ je písnička věnovaná jejímu životnímu partneru Radkovi ke kulatým narozeninám. Hudbu a text složil Pokáč, VS0099-2 hudební produkce se opět ujal dvorní spolupracovník Lucie Bílé Dalibor Cid.

RODAN / Tell Me It´s Summer
Po velkém úspěchu s hitem Introvert Party Club, jehož mezinárodní životaschopnost otestovala také účast v domácím kole Eurovision Song Contest 2023, přichází talentovaný RODAN s novinkou. Letní uvolněná atmosféra a samotný název Tell Me It's Summer naznačuje, že jsme ve znamení léta, ale nechme se mýlit! V anglickém textu se s nadsázkou a ironií vyrovnává s klasickou univerzální představou o letních klišé, jak je ostatně Rodanovi vlastní. Písnička je kolektivním dílem Rodana, Jana
Vávry francouzského producentského dua Her Demons, za nímž se skrývá dvojice Victor Verpillat a Yann Bargain.

Totally Nothin / My2 (feat. ANNABELLE)
Stále více populární raper Totally Nothin se hlásí s další novinkou z připravovaného EP v podobě singlu My2. Ve skladbě, která se nese v moderním housovém rytmu, hostuje také populární zpěvačka a držitelka ceny Anděl za objev roku 2021 ANNABELLE. Ta se zde posluchačům představila poměrně netradičně v českém jazyce. O produkci skladby My2 se pak postaral talentovaný zpěvák a hudební producent Jan Braun. Nové EP MYDVA, na kterém se tato skladba objeví, mohou fanoušci očekávat již v polovině léta.
Tina
(Martina )
pátek 21. 7. 2023 08:00
, Martina . 2023. Sopraphon telegraficky. Vychytané.cz. [Online] 21. 7. 2023. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14263. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sopraphon-telegraficky
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:28