Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Marek Ztracený: Originál

Originál Marka Ztraceného = prověřené hity i dosud neslyšené novinky nejpopulárnějšího domácího zpěváka!
Přidat na Facebook
V době vrcholících příprav a zkoušek na tři zcela vyprodané koncerty v pražském Edenu Marek Ztracený nečekaně svým fanouškům na sociálních sítích oznámil vydání nového alba. To dostalo název Originál, jímž mimo jiné odkazuje na jeden ze svých posledních velkých hitů, který samozřejmě na nové desce nechybí. Písničky vznikaly v uplynulých třech letech, tedy záhy po vydání bestselleru Planeta jménem stres, oceněného zlatou i platinovou deskou. Posluchači se s novinkami mohli průběžně seznamovat i díky jednotlivým singlům a videoklipům, které vždy po vydání obsadily přední příčky rozhlasových hitparád a trendů na YouTube.

V pořadí sedmé studiové album Marka Ztraceného obsahuje celkem jedenáct nahrávek a vzniklo opět ve studiu hudebního producenta Dalibora Cidlinského jr. DC Sound na Frýdštejně. Autorem jak hudby, tak i textu je výhradně Marek Ztracený.

Kromě zmíněného stejnojmenného hitu a několika zbrusu nových songů zde naleznete i prověřené skladby jako Moje milá, Pomalu, Vítr do plachet či aktuální singl Stále věřím. Jako závěrečná pomyslná třešnička na dortu je zde zařazen vánoční duet s Hanou Zagorovou Vánoce jako dřív, tedy vůbec poslední nahrávka, kterou legendární zpěvačka natočila.

Zdroj: Supraphon
Tina
(Martina )
pátek 14. 7. 2023 12:00
, Martina . 2023. Marek Ztracený: Originál. Vychytané.cz. [Online] 14. 7. 2023. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14258. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Marek-Ztraceny:-Original
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 05:40