Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Klub ROXY v Praze: Domov house, tech-house a techno hudby

Klub ROXYje vyhledávaným místem pro milovníky house, tech-house a techno hudby. Má otevřeno každé úterý, středu, pátek a sobotu,kdy nabízí návštěvníkům nezapomenutelné večery plné energických setů a vystoupení.
Přidat na Facebook
Letní program klubu přináší představení dvou významných zahraničních jmen - Skiy a Danny Avila. Skiy, která získala zkušenosti na sluncem zalitých plážích Ibize a Tulumu, přinese své jedinečné spojení razantních beatů a vášnivých melodií. Danny Avila, který se po krátké době v mainstreamu vrátil zpět k undergroundovému zvuku, nabídne energické sety spojující old school rave a festivalovou atmosféru.

Klub také připravuje soutěž #BE31, která se koná během narozeninového víkendu. Návštěvníci mají možnost vyhrát 2x 2 vstupenky na dnb pátek s Dimensionem nebo techno sobotu s Amber Broos. Stačí napsat do komentářů, na kterou akci se chystáte a označit osoby, které s vámi budou. Více na www.roxy.cz

Klub ROXY v Praze je místem, kde se setkává vášeň pro elektronickou hudbu a jedinečná atmosféra. Přijďte si užít skvělé večery s nejlepšími DJs a těšte se na bezkonkurenční zážitky plné energie a skvělé hudby.
Tina
(Martina )
čtvrtek 13. 7. 2023 08:00
, Martina . 2023. Klub ROXY v Praze: Domov house, tech-house a techno hudby. Vychytané.cz. [Online] 13. 7. 2023. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14256. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klub-ROXY-v-Praze:-Domov-house,-tech-house-a-techno-hudby
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:02