Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jamaron v novém singlu přitvrzuje a bojuje proti šikaně

Sourozenecká skupina Jamaron před nedávnem vydala singl „Nepatrný ztráty“, který se její dosavadní tvorbě vymykal jak hudebně, tak jeho poselstvím. Nyní na něj navazuje novinkou s názvem „Outsider“.
Přidat na Facebook
Kapela v songu „Outsider“ značně přitvrdila a její členové jsou z výsledku naprosto nadšení. „Časy, kdy frčely Motörhead jsou sice pryč, ale myslím, že “strýček Lemmy” by z nás měl radost a dvojkopák má pořád co říct,“ říká k novému singlu manažer a aktivní člen skupiny Ondřej Dostál.

„Kopák jako z Overkill a Ondra zní jako Milan Špalek z Kabátů, je to prostě k…a pecka”, nešetří chválou autor songu Jakub Dostál. „Během natáčení klipu jsme vtipkovali, že upravíme psaný název naší skupiny na Jamäron”, doplňuje frontmanka Marie Dostálová, která se ve videu objevuje v odvážném kostýmu, vymodelovaném z bílé lepící pásky.

Natočení videoklipu má na svědomí Tom Tejkl, který se skupinou Jamaron spolupracoval už na minulém singlu Nepatrný ztráty. Tematicky se vše točí kolem šikany (nejen) na základní škole. „Jako spoluautor textu jsem se chtěl vcítit do role černé ovce na základní škole, která je mimo kolektiv a rotují jí v hlavě pochyby, zlost a bojuje se svým sebevědomím,” vysvětluje záměr Ondřej Dostál.

„Skladbu jsme jako historicky první textovali všichni tři sourozenci společně a myslím, že to na výsledek mělo jen pozitivní vliv”, pokračuje kytarista Jakub Dostál. „Nebylo to sice snadné, ale myslím, že v tomto tvůrčím procesu budeme pokračovat”, uzavírá Marie.

V písni Outsider je zřejmá energie skupiny. Kapela Jamaron, která se pomalu vynořuje na světlo české hudební scény a podle statistik patří mezi dvacítku nejposlouchanější tuzemských rockových kapel, nehodlá svoji cestu k vyprodaným klubům zastavit. Navíc nedávno oznámila, že v pražském Lucerna Music baru oslaví 25.10.2023 10 let od prvního společného vystoupení.

Tina
(Martina )
středa 12. 7. 2023 08:00
, Martina . 2023. Jamaron v novém singlu přitvrzuje a bojuje proti šikaně. Vychytané.cz. [Online] 12. 7. 2023. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14254. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jamaron-v-novem-singlu-pritvrzuje-a-bojuje-proti-sikane
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:03