Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Beats for Love: I díky Tiëstovi vykoupili fanoušci všechny vstupenky

S pompou skončil 9. ročník největšího hudebního festivalu v Česku Beats for Love. Závěr obstaralo vystoupení legendárního DJ Tiësta, na kterého se fanoušci těšili tak moc, že po čtyřech letech vykoupili všechny vstupenky. Pořadatelé splnili sliby o zatím největším vydání Beats for Love a mimořádně nabitým programem si sami navýšili laťku – za rok totiž festival oslaví 10. narozeniny.
Přidat na Facebook
Bylo to přání organizátorů. Počty prodaných vstupenek se k tomuto cíli blížily každou hodinou, ale až těsně po sobotní půlnoci to bylo definitivní: „Vyprodáno!“ „Festival potvrdil své pevné místo na české i světové hudební mapě. Jsem z toho neskutečně nadšený. Až na drobné potíže v podobě středeční přeháňky a několika programových změn jsme všechno zvládli na jedničku. Slibovali jsme největší Beats for Love v historii, a to jsme splnili,“ raduje se ředitel akce Kamil Rudolf.

Na „Beatsy“ v sobotu dorazilo 42 tisíc návštěvníků a v součtu celého festivalu přes 150 tisíc lidí. Ostrava se tak na čtyři dny stala hlavním městem elektronické taneční hudby.

„Poděkování patří všem mým kolegům, umělcům a pochopitelně fanouškům. Bez nich by festival nebyl tím, čím je. I když hudba dohrála před pár hodinami, už teď chystáme další ročník. Už se nemůžu dočkat, až Dolní Vítkovice uvidím znovu plné,“ dodává Rudolf.

Taneční bůh na šest = Tiësto!

Největší zájem posledního dne Beats for Love přilákal nizozemský fenomén Tiësto – při jeho setu bylo na obří ploše před LOVE stage úplně plno, a to až do závěrečného dechberoucího ohňostroje. Tradičně populární zůstala Drum&Bass Ostrava!!! Stage, a skvělou show předvedlo i německé duo Cosmic Gate na Future Stage. Bavilo ale všech osmnáct pódií – nadšení během soboty vládlo na Reggae2Jungle scéně, kde to také vypadalo, jako by tam pořadatelé rozdávali něco zadarmo.

„Od interpretů máme jenom pozitivní reakce. Zbožňují naše fanoušky, náš areál, líbí se jim, jak se o ně staráme. Opět jsme překonali sami sebe, a za rok se o to pokusíme znovu,“ říká programový ředitel Jiří Ramík.

Doprovodný program bavil i pomáhal

Zaskvěli se i partneři festivalu, kteří návštěvníkům připravili bohatý doprovodný program. Lidé si mohli vyzkoušet kyslíkovou terapii, alkoholické i nealkoholické nápoje, olizovat se jako Pavlovův pes po ochutnání celosvětové kuchyně, vyfotit si v areálu vysmáté selfie, „kousnout si“ do hudby skrze zvuk vydávající tyč s brčkem, nebo si koupit festivalové propagační předměty.

Právě vedle stánku s merchandisingem mohli fanoušci přispět na charitu Beats for Love, která letos podporovala 10letou Kačenku Bojkovou bojující s následky autonehody. A po zveřejnění prozatímních výsledků sbírky, která vynesla skoro 300 tisíc korun, spadly pořadatelům brady. „Pecka, to je úplně skvostné číslo. Ještě je pořád možné Kačence přispět skrz QR kódy a my pak tu částku ještě navýšíme – ideálně do nějaké hezky kulaté sumy,“ tvrdí s úsměvem šéf festivalu Kamil Rudolf.

9. ročník Beats for Love skončil v Dolních Vítkovicích v neděli nad ránem a pořadatelé vzkazují velkým písmem: „DĚKUJEME!“. Jubilejní desátý ročník festivalu, který bude znovu větší, lepší a nabitější, proběhne v Ostravě od 3. do 6. 7. 2024.

Veškeré informace naleznete na festivalovém webu www.b4l.cz


Tina
(Martina )
pondělí 10. 7. 2023 13:30
, Martina . 2023. Beats for Love: I díky Tiëstovi vykoupili fanoušci všechny vstupenky. Vychytané.cz. [Online] 10. 7. 2023. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14252. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love:-I-diky-Tiëstovi-vykoupili-fanousci-vsechny-vstupenky
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:20