Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Paľo Habera má novou píseň!

Novou skladbu po několikaleté odmlce právě natáčí hudebník Paľo Habera. Na scénu se vrací s ústřední písní k filmu Nikdy neříkej nikdy, ve kterém, hrají Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová a který zamíří do kin letos v srpnu.
Přidat na Facebook
Haberova píseň se jmenuje Všechno se může stát, zazní v závěrečných titulcích filmu a Paľo Habera ji v těchto dnech dokončuje v nahrávacím studiu.

„Hudbu k téhle skladbě už jsem měl hotovou, složil jsem ji před rokem nebo i dvěma lety. Ale text vzniknul až po tom, co jsme se domluvili, že ji použijeme do filmu. Film jsme viděli a text dodělali tak, aby s ním korespondoval,“ říká ke vzniku písně Všechno se může stát Paľo Habera. „Dá se říct, že skladba je tedy filmem částečně inspirovaná a zároveň na něj navazuje a doplňuje ho,“ dodává muzikant.

Souběžně s dokončováním písně vzniká i videoklip, který film do kina doprovodí. Klip režíruje Vítek Pokorný a natáčel ho spolu s Paľo Haberou a Terezou Kostkovou v pražské Stromovce, v Troji a na Barrandově. „V klipu jsem takový pozorovatel toho, co zažívá Tereza Kostková jako hlavní postava filmu, jen tak se kolem ní motám. Snažím se to tu trochu ozvláštnit,“ smál se během slunečného natáčení videoklipu Paľo Habera.Zdroj: Bontonfilm
Tina
(Martina )
středa 21. 6. 2023 16:00
, Martina . 2023. Paľo Habera má novou píseň!. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2023. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14246. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Paľo-Habera-ma-novou-pisen!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 04:28