Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DANIEL LANDA vydává po 8 letech nové album

Hudební skladatel, textař a rockový zpěvák Daniel Landa vydává po dlouhé tvůrčí přestávce nové album. Minový pole v tom nejlepším navazuje na Landova nejvydařenější alba.
Přidat na Facebook
Autorem hudby, textů a aranží všech písní na albu Minový pole je tradičně sám Daniel Landa. Skladby tvoří pospolu nerozlučitelný celek, byť na album zařadil i singly vydané v poslední době: Anička Malinová, Blanický manifest, Ukolébavka a Hoří horizont. Posledně jmenovanou skladbu však Landa se svým týmem natočil ve zcela nové podobě.

„Po poslechu Minovýho pole v Danově domácím studiu jsem pochopil, proč cesta k němu musela trvat dlouhých osm let od předešlého alba Žito, a dokonce čtrnáct let od posledního typicky landovského Nigreda. Minový pole není jen hudebně i textově strhující dílo. Je to zpráva o stavu společnosti a světa od člověka, který ve svém životě a tvorbě sice vyvolal nejeden konflikt a rozbouřil mnoho emocí, ale jako jeden z mála nikdy neuhnul ze svojí cesty, a proto mu lze uvěřit slova: ‚Ten, kdo se nevzdá/Napije se z grálu/Vyryje svý jméno/Do koruny králů‘,“ komentuje nové album ředitel vydavatelství Warner Music Czech Republic Vladimír Kočandrle.

Album nese všechny rozpoznávací znaky Landovy tvorby: silné protestsongy, rockové balady a jeho nezaměnitelný valčík. Vymyká se jakémukoli paušalizujícímu hodnocení. Sám Landa říká: „Moje jediné přání je, aby si Minový pole lidi poslechli vcelku. Od začátku až do konce...“

Tracklist: 1. Dneska mám volno, 2. Hlavolam, 3. Poslední nula, 4. Ukolébavka, 5. Reality show, 6. Anička Malinová, 7. Hoří horizont ´93, 8. Blanický manifest, 9. Domnělý spasitel, 10. Minový pole

Album Minový pole na digitálních službách: https://DanielLanda.lnk.to/MinovyPole

Foto: Prokop Bořek
Tina
(Martina )
pátek 26. 5. 2023 18:54
, Martina . 2023. DANIEL LANDA vydává po 8 letech nové album. Vychytané.cz. [Online] 26. 5. 2023. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14235. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DANIEL-LANDA-vydava-po-8-letech-nove-album
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: úterý 26. září 2023 23:34