Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majáles Ostrava láká na MIG 21

Příchod jara a teplého počasí značí také začátek kulturních akcí pod širým nebem. I v tomto roce budeme moct venkovní sezónu zahájit na studentském Majálesu Ostrava, který se letos uskuteční v sobotu 13. května, na Slezskoostravském hradě. Akci každoročně pořádaní studenti z VŠB – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity
Přidat na Facebook
„Bavit se nemusí jen studenti. Majáles Ostrava je pro všechny.” Tak zní motto studentského Majálesu, který si letos připravil opravdu pestrý program pro veškeré věkové skupiny. Nabízí tak prostor pro širokou veřejnost, která může zavzpomínat na léta, kdy takřka bezstarostně trávila čas na škole. Zároveň se věnuje i mladé generaci, která si může odpočinout od učení a příprav na zkouškové a státnicové období. Tento rok si organizátoři připravili také vstupné zdarma pro seniory starší 65 let.

Majáles Ostrava nabídne celkem tři hudební scény. Největší českou hvězdou bude kapela Mig 21, která se na majáles vrátí po 4 letech. Fanoušci rapu se mohou těšit třeba na Marpa & Troublegang, Raega, Gleba nebo Resta. Se svými chytlavými písničkami vystoupí Thom Artway a na vlně reggae se budete moci svést s formací Cocoman & Dr. Kary & Messenjah. Nebude chybět ani rocková kapela Hentai Corporation, punková Mucha, taneční Malalata nebo ostravská kapela Truth Is Out There. Největší hvězdou letošního ročníku bude britský DJ a producent Dimension. Jedná se o jedno z největších jmen tanečního žánru drum and bass.

Nebude chybět ani průvod. Tématem letošního roku je JÁ JSEM OSTRAVA, MY JSME OSTRAVA!!! Ten startuje ve 13:30 od Ekonomické fakulty VŠB-TUO. Pro účastníky průvodu v masce je vstup také zdarma.

Po Majálesu bude pro návštěvníky k dispozici také afterparty v nedalekém BARRÁK Music Club.

www.majalesostrava.cz
Tina
(Martina )
čtvrtek 11. 5. 2023 15:00
, Martina . 2023. Majáles Ostrava láká na MIG 21. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2023. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14228. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-Ostrava-laka-na-MIG-21
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:57