Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaký bude 63. ZFF? Z programu si vybere každý!

ZLÍN - Ve festivalových soutěžích se utkají i filmy pro mladé publikum.
Přidat na Facebook
Sekce Teens: Krajina dospívání ve zlínské soutěži filmů pro teenagery

Krajina dospívání je plná neznámých zákoutí, ale i nádherných vyhlídek. Naši filmoví hrdinové se v ní pohybují s odvahou, zvědavostí i nadějí na bezpečný návrat domů. Letošní soutěžní přehlídka celovečerních filmů pro dospívající a mládež je nabitá silnými a nezapomenutelnými příběhy, které dají teenagerům pocity empatie, sounáležitosti a identifikace se svými vlastními životy.
Na co se můžete těšit v doprovodném programu?

Je to tady! Po prvních ochutnávkách filmového programu, nahlédneme pod pokličku i dramaturgům doprovodných akcí. Děti, rodiče, teens i celé rodiny...v letošním programu si každý najde to své.

Zlín Film Festival je především o kvalitní filmové nabídce pro diváka jakékoli věkové kategorie, chápeme však, že hodiny prosezené v kině je nutné nějak kompenzovat. Proto vám nabízíme tematicky velmi pestrý doprovodný program. Od čtvrtka 1. do středy 7. června 2023 si tak na různých místech Zlína můžete užít koncerty, divadla, nahlédnout do animační kuchyně, vyslechnout životní příběhy našich hostů, zajít do letního kina, zatančit si ve zlínských ulicích, na vlastní kůži si vyzkoušet, jak se žije lidem s handicapem a mnoho dalšího.

V chystaném doprovodném programu reflektujeme přání několika cílových skupin návštěvníků. Ty hlavní představují rodiny s dětmi, dospívající a mládež z generace „Teens“ a samozřejmě dospělé publikum. Najděte si svou oblíbenou akci na našich webových stránkách https://program.zlinfest.cz/cz/doprovodny-program/
, kde můžete využít různé filtry pro vyhledávání.

Klapky už jsou v Brně

Pokud jste letošní klapky ještě neviděli a máte to kousek do Brna, jsou právě k vystaveny v obchodním centru Galerie Vaňkovka. Stejně jako v přechozích letech jsou umístěny v hlavní pasáži v prostorách kolem kašny.

V Brně, které je předposlední zastávkou unikátního projektu Zlín Film Festivalu, budou tato unikátní díla od předních českých výtvarníků k vidění jen do 15. května.

Poté už klapky zamíří zpět do Zlína, odkud se začátkem března vydala Klapka tour 2023 na svou pouť po českých a moravských městech. Od 17. května budou vystaveny ve zlínském OZC Zlaté jablko. Následně se těsně před zahájením festivalu přesunou do zlínského Kongresového centra, kde se 4. června od 13 hodin uskuteční jejich dražba.

V hlavní roli Zlatý střevíček

63. Zlín Film Festival odstartuje už za necelý měsíc, ale už teď si můžete prohlédnout jeho znělku, s níž se budete potkávat v průběhu celého festivalu. Letos vzdává poctu sošce hlavní festivalové ceně – Zlatému střevíčku.Zdroj: ZFF
Tina
(Martina )
sobota 13. 5. 2023 08:00
, Martina . 2023. Jaký bude 63. ZFF? Z programu si vybere každý!. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2023. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14226. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaky-bude-63.-ZFF?-Z-programu-si-vybere-kazdy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:06