Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rapper Calin odpálí studentské oslavy ve Znojmě

ZNOJMO - Oslavy studentů ve Znojmě odstartují 5. května průvodem a soutěží o krále a královnu Majálesu. „Se studenty ze znojemských středních škol jsme celý rok v kontaktu a společně ladíme koncept slavností. Jsou to soutěže, harmonogram, ale také výběr interpretů. Letos nás čekají třeba nové soutěže o krále a královnu. Kandidáti se utkají v různých disciplínách a hodnotit nově nebudou zástupci z řad učitelů, ale nezávislá porota,“ komentuje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.
Přidat na Facebook
Majáles zahájí velkolepě pojatý průvod studentů městem. Jeho trasa povede od zimního stadionu, kolem finančního úřadu do horního parku na nám. Komenského. Dále projde středním parkem na ulici Pontassievskou, kolem střední školy GPOA, na ulici Zámečnickou, dále přes Masarykovo nám., ulici Zelenářskou, přes Václavské náměstí do cíle na hlavní scénu Horního náměstí.

Hudební program se letos ponese v žánrech rapp a RnB. Představí se nový objev roku České slavíka a nejposlouchanější interpret Spotify za rok 2022, zpěvák s moldavskými kořeny známý jako CALIN. V tandemu pak neméně výrazný rapper STEIN27, GLEB ZOO, kapela ATD BAND, taneční skupina MIGHTY SHAKE a CSB (Crazy Steps Breakers). Programem provedou moderátoři Láďa Koubek a Šimon Král. Vstup je volný a program naleznete na webu Znojemské Besedy nebo na Facebooku.

Zdroj: Znojemská Beseda
Tina
(Martina )
středa 26. 4. 2023 18:00
, Martina . 2023. Rapper Calin odpálí studentské oslavy ve Znojmě. Vychytané.cz. [Online] 26. 4. 2023. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14209. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Rapper-Calin-odpali-studentske-oslavy-ve-Znojme
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:30