Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve Zlíně se představí úspěšné filmy studentů UTB

ZLÍN - Ve středu 26. dubna se uskuteční v multikině ve Zlíně speciální projekce tří studentských filmů pod společným názvem „UTeBe v kině“.
Přidat na Facebook
Tři krátkometrážní filmy (Karla aneb tak trochu road movie, Ostrov svobody, Trofej) vytvořili studenti ateliéru Audiovizuální tvorby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Jejich vznik umožnil grant produkční společnosti IS Produkce, největšího produkčního studia na Moravě. Podporu všem třem uvedeným snímkům poskytl také Nadační fond FILMTALENT Zlín.

Projekce se za přítomnosti delegace tvůrců jednotlivých studentských snímků uskuteční v sálu č. 1 v multiplexu Golden Apple Cinema v OZC Zlaté jablko ve středu 26. dubna v 19:30 hodin. Je příležitostí pro studenty ukázat svou práci širší veřejnosti a získat zpětnou vazbu od diváků.

Ostrov svobody, krátký film o lásce a svobodě scenáristy a režiséra Petra Januschky, se odehrává na palubě charterového letu na Kubu. Ve snímku, který získal cenu České filmové kritiky za nejlepší krátký film, se v hlavních rolích objeví Jiří Mádl a Judit Bárdos.

Karla aneb tak trochu road movie scenáristky a režisérky Idy Ralevské je příběh Karly, nešťastné panny, kterou si v den jejich narozenin splete s prostitutkou tak trochu jinak nešťastný Josef.

Trofej, snímek režiséra a scenáristy Jaroslava Berana, vypráví o nečekaném přátelství samotářského lovce a mladé dívky.

Zdroj: Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
úterý 18. 4. 2023 08:00
, Martina . 2023. Ve Zlíně se představí úspěšné filmy studentů UTB. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2023. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14203. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-Zline-se-predstavi-uspesne-filmy-studentu-UTB
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:21