Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zpěvák Juraj Hnilica představuje svou hudební novinku

Slovenský zpěvák, skladatel a muzikant Juraj Hnilica představil v den sv. Valentýna novou píseň, která nese název „Pár nežných zločinov“. Zároveň oznámil turné, v rámci kterého, kromě slovenských měst, nevynechá ani Prahu. České publikum si jeho koncert bude moci užít 31. března v legendární pražské Malostranské Besedě.
Přidat na Facebook
Písničkáře a rodáka ze slovenského Martina Juraje Hnilicu znají jeho fanoušci především jako hudebníka, který ctí krásu slovenského jazyka a jeho písně jsou směsicí poezie a lásky. V den sv. Valentýna představil novou píseň Pár nežných zločinov a zároveň ohlásil turné, na kterém se nově představí v akustickém složení kapely. Kromě 15 slovenských měst nevynechá ani Prahu. Příznivci hudby se tak mohou těšit na pořádnou nálož a ikonickou atmosféru, kterou jsou jeho koncerty pověstné. Doprovázet ho budou na klavír Milan Hatala a na violoncello Nadežda Holenková.

„Do Prahy se vždy moc rád vracím. Kromě toho, že se před vystoupením vždy rád procházím malebnými pražskými uličkami, těším se na místní fanoušky. Naposledy jsme s kapelou hráli v loňském roce na Střeleckém ostrově, kde jsme zároveň pokřtili novou desku. Díky úžasnému publiku se koncert protáhl téměř o třičtvrtě hodiny. Moc jsme si to všichni užili,“ říká zpěvák a muzikant Juraj Hnilica.

V Praze Juraj Hnilica vystoupí 31. března od 20:30 hodin v Malostranské Besedě.

Tina
(Martina )
pondělí 20. 2. 2023 08:00
, Martina . 2023. Zpěvák Juraj Hnilica představuje svou hudební novinku. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2023. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14176. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevak-Juraj-Hnilica-predstavuje-svou-hudebni-novinku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:10