Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Beats for Love odhaluje další megastar

Pořadatelé největšího hudebního festivalu v České a Slovenské republice už více než dva měsíce zveřejňují jednu zahraniční hvězdu za druhou a nyní, po legendárním Tiëstovi, přichází s další megastar světového formátu! Na začátku července vystoupí v industriálním areálu Dolní Vítkovice majitel jednoho z největších EDM vydavatelství Revealed Recordings Robbert van de Corput, kterého ale všichni fanoušci taneční hudby znají jako Hardwella!
Přidat na Facebook
“Hardwell vyhrál dvakrát po sobě celosvětovou anketu DJ Mag TOP 100 DJs a v tomto žebříčku se umísťuje pravidelně od roku 2011. A to i přesto, že v letech 2018-2022 přestal veřejně vystupovat a věnoval se především své produkci. Jsme moc rádi, že se po této pauze objeví poprvé v ČR právě na našem festivalu,” komentuje zveřejnění dalšího obrovského jména ředitel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf. Tento nizozemský rodák vystoupil během své kariéry na těch největších festivalech světa a vydal 10 kompilačních alb a také dva dokumentární filmy. V rámci své produkce spolupracoval s takovými jmény jako Armin van Buuren, Tiësto, Snoop Dogg, Timmy Trumpet, Martin Garrix či metalovou kapelou Metallica!

Beats for Love ale během posledního měsíce zveřejnil daleko více jmen. Na Love stage, což je hlavní pódium festivalu, se po roce vrací anglický DJ a producent Sub Focus i se svým dvorním MC ID. “Jeho loňské vystoupení patřilo k vrcholům ročníku 2022 a u fanoušků zaznamenalo obrovský pozitivní ohlas a zároveň spoustu žádostí o jeho návrat do Dolních Vítkovic, proto jsme se jej rozhodli pozvat i letos,” komentuje ohlášení tohoto jména ředitel marketingu Matyáš Ožana. Na techno stage pak míří například Klaudia Gawlas z Německa a Gary Beck ze Skotska a Future stage posilují Maddix, který intenzivně spolupracuje s potvrzeným Hardwellem a Ilan Bluestone, jehož booking se povedl po více než 5 letech.

Po 7 letech se vrací do Ostravy nejlepší jméno světové hardcore scény Angerfist z Nizozemska a konečně na festivalu vystoupí i house star z Velké Británie Eats Everything. “Angerfist měl vystoupit už loni, jako náhrada za BillXe z Francie, který nemohl přiletět z důvodu stávky na francouzských letištích. Shoda náhod ale zabránila přiletět i jemu, pro změnu z důvodu nepříznivého počasí a zrušených letů. Proto jsme neváhali a pozvali ho na letošní ročník, aby se fanoušci konečně dočkali. Podobnou situaci jsme bohužel řešili i s Eats Everything, který onemocněl těsně před festivalem a proto nakonec nepřiletěl. Naštěstí se nám podařilo vše vykomunikovat a návštěvníci si ho tak užijí letos,” komentuje loňské peripetie a letošní rozhodnutí Rudolf. V létě 2023 pak vystoupí i anglický Metrik a rakouský Mefjus na Drum & Bass stage či Tomawok a legendární Top Cat na Reggae 2 Jungle stage.

Aktuálně pořadatelé Beats for Love prodávají standardní celofestivalové vstupenky, celofestivalové VIP vstupenky, vstupenky do Love campu i Love village a také parkování jak u festivalu, tak u jednotlivých kempů. Zároveň se spustil prodej jednodenních vstupenek a to jak standardních, tak nově jednodenních VIP vstupenek. Kompletní informace a všechny novinky můžou fanoušci sledovat na webu www.b4l.cz či festivalových profilech jak na Facebooku, tak na Instagramu či TikToku.


Zdroj: b4l
Tina
(Martina )
pátek 17. 2. 2023 08:00
, Martina . 2023. Beats for Love odhaluje další megastar . Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2023. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14175. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-odhaluje-dalsi-megastar-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:46