Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Česká glamrocková kapela Joker's IV představuje nový singl

Čerstvý vítr na české glamrockové scéně kapela Joker´s IV vypouští do světa nový klip k singlu We Can't Fight It z připravovaného alba Pink World.
Přidat na Facebook
Stojí za ním světoznámý švédský producent Per Aldheim, který dlouhodobě spolupracuje například s kapelou Def Leppard. V době, kdy tato česká kapela se zahraničními ambicemi album začala připravovat bylo ještě cestování kvůli covidové pandemii značně omezené. A tak deska postupně vznikala velmi netradičním způsobem –⁠ na dálku. Nový singl je výjimečný tím, že jde o první baladu kapely. Kluci v ní zpívají o nevyhnutelném rozchodu s milovanou. Debutové album vyjde v letošním roce.

Kvalita alba dosahuje zvuku světové kvality –⁠ ani v některých českých rádiích nepoznávají, že za nahrávkou stojí kluci z Frýdku-Místku. Joker's IV se nyní posluchačům připomínají novým singlem s tematikou nešťastné lásky.

“Tenhle song jsme nahrávali čtyři dny. Našim cílem bylo znít jako rodilí mluvčí a nepředložit fanouškům píseň s “českou angličtinou”. Rozchod nám přišel jako aktuální téma, protože pokud chcete uspět v muzice, a vůbec venku, musíte tomu obětovat fakt všechno. Ten kdo našel lásku, která to ustojí, měl by si jí vážit, protože to není samozřejmost,” upřesňují hudebníci.

Singl We Can't Fight It z alba Pink World měl premiéru 10. února na Spotify a dalších online hudebních platformách, premiéra klipu byla tematicky naplánována na svátek Sv.Valentýna 14. února.Zdroj: Digiton Agenc
Tina
(Martina )
středa 15. 2. 2023 18:00
, Martina . 2023. Česká glamrocková kapela Joker's IV představuje nový singl. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2023. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14174. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ceska-glamrockova-kapela-Joker_s-IV-predstavuje-novy-singl
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 07:37