Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Atmo Music a Sebastian vydali společnou skladbu C'est la vie

Atmo Music patří k nejúspěšnějším popovým projektům posledních let. Loni získali Slavíka, jejich písničky sbírají miliony přehrání na YouTube i Spotify a ačkoli se teď české hudbě v moderních rádiích příliš nevede, dvojici z města pod Ještědem se proniknout do rozhlasového éteru opakovaně daří.
Přidat na Facebook
Příkladem budiž singly Dokud nás smrt nerozdělí nebo Dneska neměl jsem se dobře. Na novince se Atmo Music vracejí k osvědčené liberecké spolupráci se zpěvákem, jehož hlas zdobí jejich starší hit Polety z prvního alba.„Aktuálně prožívám velmi šťastné období,“ přiznává vokalista a hlavní skladatel Beef, jenž před několika dny na sociálních sítích sdílel radostnou zprávu ze svého soukromí: „Je to nepopsatelný pocit, budeme tři!“ V novince C’est la vie přesto sází na temnější polohu, o syrovou produkci s tanečním beatem se postaral stále populárnější Enthic. „Základ skladby jsme natočili loni během krátké studiové session. Pracovali jsme na Sebastianově písničce a protože nám zbyl nějaký čas, pokračovali jsme v nahrávání. Nejlepší věci někdy prostě vzniknou úplně náhodou..., “ usmívá se Beef...Zdroj WM ČR
Tina
(Martina )
pátek 10. 2. 2023 08:00
, Martina . 2023. Atmo Music a Sebastian vydali společnou skladbu C'est la vie. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2023. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14172. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Atmo-Music-a-Sebastian-vydali-spolecnou-skladbu-C_est-la-vie
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 09:38