Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

S úctou i perspektivou budoucnosti: Alina Pash

PRAHA - Chci svou hudbou dávat lidem víru. Říkám jí future folk hop,“ říká o své tvorbě ukrajinská umělkyně, zpěvačka a rapperka Alina Pash, která kombinuje folklorní prvky východní Ukrajiny se současným popovým zvukem.
Přidat na Facebook
V pražském Café V lese se představí už 11. dubna 2023.

Spolupracovala se jmény jako producent Apache nebo rapperka Alyona Alyona. Za svou kariéru vydala dvě alba a její výpravné videoklipy sbírají miliony zhlédnutí. Mezi řadu jejích úspěchů patří i účast ve finále X Factoru, cena Music Moves Europa, kterou uděluje největší evropský showcase ESNS nebo vítězství v národním kole Eurovize. Vystupovala také na velkých festivalech jako Mad Cool, Sziget nebo Burning Man.

„Jsem závislá na tom, být někde první, otevírat dveře. Ale uvědomuji si, že to zároveň nemusí automaticky znamenat úspěch. Může přijít někdo další, tu invenci pocukrovat a stát se populárnějším,“ prozradila Alina Pash v rozhovoru pro Radio Wave. Tradice má v její tvorbě silné místo, vždy se je, stejně jakou svou zemi, snaží představovat bez předsudků. Od roku 2014 navíc neustále vystupuje proti stále aktuální ruské agresi na Ukrajině.Zdroj: Fource
Tina
(Martina )
pátek 3. 2. 2023 08:00
, Martina . 2023. S úctou i perspektivou budoucnosti: Alina Pash. Vychytané.cz. [Online] 3. 2. 2023. [Citace: 13. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14167. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/S-uctou-i-perspektivou-budoucnosti:-Alina-Pash
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.221.66.130
Serverový čas: čtvrtek 13. června 2024 19:40