Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

A Baníkovci ještě jednou, tentokráte ze strany Policie ČR

Známe dokonce i počet autobusů, které vypravují do Zlína, připravuje se policejní kordon a další info.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FC Tescoma Zlín vs. Baník Ostrava
neděle 26. října 2008 20:00
(konec +- pondělí 27. října 2008 03:00)
Fotbalový stadion Letná
Zlín (CZ)
Policisté se připravují na nedělní večer, kdy mají do Zlína zavítat nechvalně známí fanoušci Baníku. Na fotbalové utkání, které začíná ve 20 hodin, se podle našich informací chystá přibližně devět stovek Baníkovců. „Většina z nich přijede po šesté hodině odpoledne vlakem do Otrokovic. Ostravský fotbalový klub do Zlína vypraví navíc dva autobusy. Fanoušky se budeme snažit udržet pohromadě a doprovodíme je ze zlínského vlakového nádraží až na fotbalový stadion a po utkání opět na vlak. Všichni musí počítat s bezpečnostními kontrolami před vchodem na stadion, které má na starosti bezpečnostní agentura a naši policisté na to budou dohlížet,“ uvedl velitel zlínské pořádkové policie Bronislav Šabršula.

V případě problémů platí, že v první řadě na stadionu zasahuje bezpečnostní agentura, policisté se přidají až ve chvíli, kdy je o to požádá hlavní pořadatel.

Vzhledem k agresivní pověsti Baníkovců nedoporučujeme, aby občané nechávali auta zaparkovaná poblíž fotbalového stadionu na Letné, ani na cestě k vlakovému nádraží. Budeme se snažit, aby k žádným výtržnostem nedocházelo, z davu se ale mohou nekontrolovatelně odtrhnout malé skupinky fanoušků.

Navíc vlak do Ostravy odjíždí až kolem půlnoci, vzhledem k tomu, že jde o lůžkový mezinárodní rychlík, musí se k němu nechat připojit čtyři vagony. Až do půlnoci se mohou fanoušci pohybovat po Zlíně. V neděli večer je nutné počítat s částečným dopravním omezením na ulici Dlouhá a křižovatce u zlínského fotbalového stadionu.

Zdroj: PČR Jana Bartíková
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 25. 10. 2008 20:00
Prachař, Štěpán. 2008. A Baníkovci ještě jednou, tentokráte ze strany Policie ČR. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1416. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/A-Banikovci-jeste-jednou,-tentokrate-ze-strany-Policie-CR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:48