Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PLES JAKO BRNO SE VRACÍ

BRNO - Ples jako Brno se vrací. A rovnou s jubilejním 10. ročníkem. Své narozeniny oslaví ve velkém – delikátními pokrmy, promyšlenou produkcí a programem, který hosty ohromí už 28. ledna 2023 v brněnské Fait Gallery.
Přidat na Facebook
Večer rozproudí nestárnoucí skupina Olympic či dechberoucí vystoupení čtyř londýnských sopranistek, které svět zná pod názvem IDA. Hudební hvězdy vystupovaly například pro prince Edwarda na hradě Windsor. Hosté se mohou dále těšit na show českého zpěváka Michala Hrůzy a zpěvačky Olgy Lounové. Chybět nebude již tradiční dobročinná dražba.

Právě dokonalý program a produkce večera je něčím, na co jsou hosté luxusní události Ples jako Brno zvyklí. Ovšem dalším neodmyslitelným zážitkem na události je dokonalý catering. Ten už od prvního ročníku připravují šéfkuchaři z brněnské restaurace Valoria Restaurant. A i na jubilejní ročník plánují dokonale vyladěné menu s prvotřídními surovinami.

Součástí každého ročníku Plesu jako Brno je dobročinná dražba. A v roce 2023 tomu nebude jinak. Pokud organizátoři sečtou všechny předchozí ročníky, díky dražbě už událost pomohla částkou 8 627 000 korun. Dražba desátého ročníku předá peníze třem dobročinným nadacím. „Jsme hrdí, že díky události můžeme pomáhat, je to spojení dobré věci a zážitku v podobě jedinečného plesu,“ přibližuje jeden z organizátorů Plesu jako Brno Bedřich Snášel.

V prodeji jsou celkem čtyři varianty vstupenek nesoucí názvy podle brněnských architektonických skvostů. Ty nejhodnotnější mizí nejdříve. Aktuálně zbývá už jen pár vstupenek. „Aktuálně nám zbývá méně než třetina míst. Protože je pro nás zásadní komfort každého hosta, není možné místa přidávat. Každý host si se vstupenkou pořizuje výjimečný zážitek – od několika hudebních vystoupení přes dokonalou produkci celého večera až k neomezenému luxusnímu cateringu a nápojům,“ dodává Bedřich Snášel.

Text a foto: PR
Tina
(Martina )
úterý 3. 1. 2023 10:30
, Martina . 2023. PLES JAKO BRNO SE VRACÍ. Vychytané.cz. [Online] 3. 1. 2023. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14149. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PLES-JAKO-BRNO-SE-VRACÍ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.15.251
Serverový čas: středa 21. února 2024 16:59