Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přehrady FEST odtajnil své interprety

ČR - Šestý ročník populárního rodinného festivalu Přehrady FEST, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti, zůstane v roce 2023 věrný Vranovu, Seči a Veselí nad Lužnicí.
Přidat na Facebook
Příští rok to rozbalí na břehu přehrad hvězdy jako WOHNOUT, MIG 21, Horkýže slíže, Pokáč, UDG a mnoho dalších.

První tři srpnové víkendy nadcházejícího léta budou patřit koncertům u vody. Prázdninová série odstartuje 4.–⁠5. 8. na břehu nádrže ve Vranově nad Dyjí, 11.–⁠12. 8. pokračuje na přehradě Seč, 19. 8. pak ve Veselských Pískovnách. „Před šesti lety jsme začali s Přehradami ve Vranově, přezdívaném také Moravský Jadran. Postupně se nám podařilo vybudovat koncept akcí na krásných místech, kde se aktivním odpočinkem mohou bavit celé rodiny. Příštím rokem na tuto tradici kombinace koncertů a letní zábavy opět navážeme ve třech krajích a těšíme se, že si tuhle letní parádu mohou návštěvníci darovat už pod stromeček,” říká organizátor Přehrady FESTU Jaroslav Šafarik.

Pohodovou atmosféru na všech zastávkách zajistí na plážových pódiích skupina Wohnout s notoricky známými písněmi jako například Svaz českých bohémů, slovenští rockeři Horkýže slíže nebo kapela UDG s hity Hvězdář či Někam Ven. S texty bavící všechny generace dorazí písničkář Pokáč, který nedávno úspěšně vyprodal O2 Arenu. Hlavní sestavu programu doplní další výrazná jména české hudební scény, která festival postupně odtajní. Na Přehrady dorazí také kapely NEBE, ATMO music, Jakub Děkan, Sofian Medjmedj a Byt číslo 4.

O Přehrady FEST

Přehrady FEST je dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel je to především víkend plný aktivit a zážitků. Divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale především pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Facebook: www.facebook.com/prehradyfest
Tina
(Martina )
pátek 9. 12. 2022 13:00
, Martina . 2022. Přehrady FEST odtajnil své interprety. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2022. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14147. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prehrady-FEST-odtajnil-sve-interprety
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:26