Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Do Roxy přijíždí Laurent Garnier, chevalier de la légion d'honneur

PRAHA - Když mu bylo deset, jeho pokoj vypadal jako nightclub. Byly tam stroboskopy, různobarevná blikající světla, disco koule, DJský pult a dancefloor.
Přidat na Facebook
různobarevná blikající světla, disco koule, DJský pult a dancefloor. Snil o jediném: aby lidé tančili. Legenda elektronické hudby Laurent Garnier se vrací, tentokrát vystoupí s tříhodinovým setem v rámci klubovky Climax. Chevalier de la Légion d'honneur rozzáří parket, roztočí diskokouli a v pátek 27/1 se bude tančit až do úsvitu.

Tento průkopník taneční scény na vlastní kůži zažil euforii acidhousového hnutí v Manchesteru. Coby prominentní francouzský DJ rave a warehouse parties, kluby a festivaly. Laurent Garnier je eklektický DJ a producent, který nikdy nestojí na místě. Vydává na labelech Kompakt, Rekids anebo Cod3 QR. Garnierův nový release zhodnotil Resident Advisor jako one of the rawest, weirdest, most seductive techno tracks of 2021, letos dokončuje soundtrack k filmu Entre la vie et la mort a ohlašuje novou hudbu. Jeho hudební cestu mapuje kniha Electrochoc, která se stala bestsellerem.

„Málokdo mě na začátku kariéry ovlivnil jako Laurent Garnier. Dokonce se dá říct, že setkání s Laurentem v Anglii za mixpultem na začátku 90. let mě inspirovalo samotného s tím začít. Hltal jsem jeho legendární Laboratoire mix a jeho Essential mix na BBC Radio 1 jsem měl puštěný nonstop. Později v mých setech zněly hity z jeho desek jako Crispy Bacon, Colored City, Flashback nebo samozřejmě Man With a Red Face. Je pro mě neskutečná pocta, že jeden z nejikoničtějších a nejvýznamnějších DJů všech dob bude hrát na Climaxu,” říká Chris Sadler, rezident Roxy stojící za nejstarší klubovkou u nás.

instagram.com/laurent_garnier laurentgarnier.com facebook.com/laurentgarnierofficial
Zdroj: ROXY
Tina
(Martina )
čtvrtek 1. 12. 2022 11:00
, Martina . 2022. Do Roxy přijíždí Laurent Garnier, chevalier de la légion d'honneur. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2022. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14143. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Do-Roxy-prijizdi-Laurent-Garnier,-chevalier-de-la-legion-d_honneur
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:54