Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ewa Farna a David Stypka nazpívali duet “Zázraky”

S prvním prosincovým dnem a prvním adventním týdnem vstoupí do kin filmová pohádka Největší dar. Hudbu do ní složil a některé písně nazpíval nedávno zesnulý zpěvák, skladatel a básník David Stypka, držitel několika Andělů a cen Jantar a Žebřík. Pohádka je tak věnována jeho památce.
Přidat na Facebook
Ústřední písní pohádky je duet Zázraky, který David Stypka nazpíval společně se zpěvačkou Ewou Farnou, ti už jeden velmi úspěšný duet Dobré ráno, milá spolu mají. Zpěvačka k této pokračující spolupráci sama říká, že obvykle nezpívá s ostatními interprety více než jednu společnou píseň, David byl pro ni ale výjimečný. “ David byl prostě David,” vysvětluje ve video pozvánce na pohádku do kina.V hlavních rolích pohádky Největší dar se představí Sabina Rojková, Zuzana Slavíková, Boleslav Polívka, Jiří Dvořák, Petr Vančura, Radek Melša nebo Veronika Valíčková. V dalších rolích diváci uvidí Annu Polívkovou, Chantal Poullain, Pavla Nového, Petra Čtvrtníčka, Martina Stránského nebo Radima Fialu.


Tina
(Martina )
úterý 15. 11. 2022 08:00
, Martina . 2022. Ewa Farna a David Stypka nazpívali duet “Zázraky” . Vychytané.cz. [Online] 15. 11. 2022. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ewa-Farna-a-David-Stypka-nazpivali-duet-“Zazraky”-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 08:07