Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V řínu bude ve Zlíně festival kávy

ZLÍN - Milovníci dobré kávy a kvalitních zákusků těšte se! Hausbrandt Kávafest, oslava Mezinárodního dne kávy, se uskuteční v sobotu 15. října v prostorách Kongresového centra Zlín.
Přidat na Facebook
Návštěvníci akce ochutnají tradiční italské kávy, ale i ty v chuti ovocitější. Do Zlína přijedou vařit kávu pražiči lokálních i regionálních pražíren. Ani letos nebudou chybět kávové přednášky, diskuse s kávovými profesionály, workshopy a degustace káv.

Speciálním hostem festivalu bude mistryně v přípravě filtrované kávy Petra Střelecká, která letos vydala na toto téma i knížku. Přijede i odborník na kávu, Ital Roberto Trevisan, který vždy poradí, jak udělat tu nejlepší kávu.

„K dobré kávě patří tradičně i zákusek. Proto připravujeme letos i spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů,“ láká k návštěvě festivalu organizátor akce Jaroslav Střecha. „Budeme také soutěžit o kávové balíčky a o hlavní cenu Hausbrandt Kávafestu – domácí kávovar,“ dodává Střecha. Aktuální informace o festivalu najdete na www.kavafest.cz a fb události https://www.facebook.com/Kavafest/.

Kávafest 2021:


Tina
(Martina )
pátek 2. 9. 2022 08:00
, Martina . 2022. V řínu bude ve Zlíně festival kávy. Vychytané.cz. [Online] 2. 9. 2022. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14125. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-rinu-bude-ve-Zline-festival-kavy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 12:36