Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

AURA: Album plné energie celého světa

SK - Slovenský zpěvák, skladatel a multi-instrumentalista Matej Smutný vydává své debutové album s názvem AURA. Jde o jedno z prvních, ne-li úplně první, slovenských alb natočených v prostorovém formátu Dolby Atmos. Matej získal pozornost už díky svému debutovému singlu Psycho Love, který vévodil několik týdnů hitparádě rádia Evropa 2, stejně jako jeho několik následujících singlů.
Přidat na Facebook
Samotné slovo aura je definováno jako barevné energické pole, které se nachází kolem každého objektu na světě, ale nedokáže zářit tak silně, aby bylo pozorovatelné pouhým okem. „Pokud však lidem připomeneme, že nějaká aura existuje, začnou ji cítit nebo vnímat jakýmkoli jiným způsobem. První debutové album jsme tak metaforou nazvali právě proto. Pokud dost silně poukážeme na to, že naše hudba je tady a že ji děláme pro všechny bez rozdílů, jednoho dne si s námi naše skladby bude zpívat celý svět, můžeme se vsadit!“ vysvětluje Matej se zápalem význam názvu nového alba.

Celé album vznikalo na mezinárodní úrovni. AURA se natáčela ve studiích na Maltě, v Kanadě, Bratislavě, Bánské Bystrici a výsledný mix Matej svěřil do rukou zvukařů z nejproslulejšího nahrávacího studia – Londýnského Abbey Road.

Právě skladbu Magentic Clouds, ke které Matej Smutný natočil nový videoklip, napsal v Kanadě během tamních covidových opatření. „Každé ráno, když jsem běhával, jsem viděl nádherná růžová oblaka. Když jsem ten nádherný pohled spojil s mými tehdejšími pocity o tomto světě, které přiznám se, nebyly moc pozitivní, tak z mého pera vypadla tato píseň. Myslím si, že videoklip, který jsme k tomu natočili, dokáže perfektně vystihnout pocity, které jsem tehdy měl." Dodává Matej.Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
pátek 29. 7. 2022 08:00
, Martina . 2022. AURA: Album plné energie celého světa. Vychytané.cz. [Online] 29. 7. 2022. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14101. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/AURA:-Album-plne-energie-celeho-sveta
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.222.251.91
Serverový čas: úterý 7. února 2023 00:38