Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

1st Saturday CLUB NIGHT

Pomalinku se nám blíží listopad a podle nové tradice, bude každá první sobota v měsíci patřit clubové taneční muzice. Vše se děje a bude dít ve Velryba Music Baru (bývalý Club 603) na Jižních Svazích ve Zlíně. Pro měsíc listopad je připravena akce s názvem Weekend..
Přidat na Facebook
To že na podzim rostou houby, to víme, díky televizi Nova a jinému bulváru, snad všichni. Ale že se na svět vyklubou i nové pořadatelské agentury, to jsme fakt netušili. Jednou z nich je Agentura FS, která na svůj rozjezd pořádá párty s názvem Weekend..

Největší mega star má být skotský DJ Stuart Fraser, který bude hostovat v ČR vůbec poprvé, takže velká neznáma pro českého tance chtivého fanouška.. To druhý headliner je v českých kruzích o hodně známější. Taky proletěl kus světa a v srdci všech českých trancových partypeople bude navždy zapsán jako předrozjížděč pražského vystoupení legendárního DJ Tiesta. Ano, řeč je o DJ Michael C. (Btw Trancemission, Apokalypsa atd..)

Dalšími do party DJ´s budou Jet Fever, zlínští Sorow a Heill a také borci z Oh-la-la agency XTR vs. Wizard.Kromě skvělé hudby se můžete také těšit třeba na pěkné slečny. Nebojte, určitě přijdou, a když ne, tak i go-go tanečnice stojí za vaše bližší omrknutí. Jo, málem bych zapomněl, vem te si sebou i nějaké sluneční brýle! Slunko sice nesvítí, ale i lasser je sviňa! :o) A to jich tam bude, podle slibů pořadatelů, požehnaně, tak ať si nevypálíte vaše kukadla…
majkl
(Michal Gaja)
pátek 13. 10. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. 1st Saturday CLUB NIGHT . Vychytané.cz. [Online] 13. 10. 2006. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=141. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/1st-Saturday-CLUB-NIGHT-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 04:06