Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Devatenáctiletá Nessa Barrett je novou senzací hitparád

WORLDV- Dívka z New Jersey nově boduje s čerstvým singlem die first. V existenciální písni vsází na indie popový zvuk a odhaluje svou zranitelnost.
Přidat na Facebook
Ve skladbě, která v mnoha zemích včetně České republiky rychle proniká mezi nejžádanější nahrávky digitálních služeb, připomíná křehkou Lanu Del Rey. V emotivním prohlášení Nessa Barret písničku věnovala blízkému příteli a populárnímu influencerovi Cooperu Noriegovi, kterého nedávno nalezli mrtvého na parkovišti v Burbank. Americká zpěvačka reprezentuje nejmladší generaci hudebníků. V roce 2019 se objevila na TikToku, kde rychle získala statisíce obdivovatelů, a dnes patří k nejúspěšnějším tvůrcům na nejpopulárnější sociální síti současnosti. Nebojí se otevřeně sdílet i velmi osobní věci, v písničce dying on the inside například mluví o vlastní poruše s příjmem potravy, jindy se bez zábran svěřuje s tím, že trpí poruchou osobnosti, úzkostmi a depresemi...Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
neděle 24. 7. 2022 08:00
, Martina . 2022. Devatenáctiletá Nessa Barrett je novou senzací hitparád. Vychytané.cz. [Online] 24. 7. 2022. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14094. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Devatenactileta-Nessa-Barrett-je-novou-senzaci-hitparad
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.222.251.91
Serverový čas: úterý 7. února 2023 00:02