Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Black Marble, Crossfaith a Press Club na podzim v Praze

PRAHA - V listopadu se můžeme těšit hned na několik koncertních návratů. Black Marble svůj jarní odložený koncert vynahradí fanouškům 4. listopadu v klubu Underdogs’. O den později ve stejném klubu vystoupí také japonští Crossfaith. Australská střela Press Club se představí 15. listopadu v Chapeau Rouge.
Přidat na Facebook
Melancholie a temnota provází tvorbu Black Marble od samých začátků, kdy projekt v roce 2012 vznikl. Minimalistický, temný DIY synth pop Chrise Stewarta z prvních dvou nahrávek A Different Arrangement a It’s Immaterial zajistil projektu kultovní pozici na postpunkem ovlivněné scéně i smlouvu s věhlasným labelem Sacred Bones. Nová deska Fast Idol i postpunkové klasiky v klubu Underdogs’ zazní 4. listopadu. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že by vám nový termín nevyhovoval, můžete do 15. září požádat svého prodejce vstupenek o refundaci.

Z nejmenších klubů domovského Japonska po obří festivalové stage. Ósacká kapela Crossfaith si vzala metalovou agresivitu a zběsilá tempa elektronické hudby a vytvořila explozivní směs, jakou nelze pozorovat jinak než se spadlou bradou. V klubu Underdogs’ nás o tom přesvědčí 5. listopadu. Vstupenky jsou k dostání od 20. července v rámci předprodeje.

Jejich skladby možná evokují numetalovou vlnu anebo elektro metal Fear Factory, tahle pětice si ale tvrdou hudbu ohýbá po svém, přesně jak to dokáží jen Japonci. Hudba pro ty, které rozsekal soundtrack k Matrixu, ale žijí v 21. století.

Punkoví Press Club v čele s Natalií Foster patří v rodné Austrálii k nejvýraznějším objevům posledních let. A nejen tam –⁠ po sérii úspěšných singlů, které uchvátily média od časopisu Rolling Stone po BBC Radio 1, dvou releasech na labelu Hassle Records (Turbowolf, 65daysofstatic) a velké britské tour mají Press Club našlápnuto k nejvyšším metám. Jejich odhodlání podtrhuje vydařený singl Cancelled a obsáhlé turné, v jehož rámci se po třech letech vrací 15. listopadu do Prahy. Vstupenky jsou již v prodeji.Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
sobota 23. 7. 2022 08:00
, Martina . 2022. Black Marble, Crossfaith a Press Club na podzim v Praze . Vychytané.cz. [Online] 23. 7. 2022. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14092. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Black-Marble,-Crossfaith-a-Press-Club-na-podzim-v-Praze-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 09:18