Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Elektronika zpět ve zlínském hnízdě

S radostí oznamujeme, že vláda opět povolila elektronické tresty a za místo vykonávání si zvolila Zlín, kde se zákon s názvem Taste of Sound zrodil.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Taste of Sound 4
pondělí 27. října 2008 21:00
(konec +- úterý 28. října 2008 04:00)
Mojito Club
Zlín (CZ)
Odsouzenému pustí do uší extrémní množství elektronické hudby a trestanci pak několik hodin bez přestávky třesou svými údy. Po úmorném vysílení a s postranními účinky, jako je například enormní produkce endorfinu, je odsouzený odvážen speciální službou T.A.X.I. domů. Zákonodárci věří, že od teď už budou lidi vědět, jakou hudbu mají poslouchat. Elektronickou…

V dnešních dnech se připravuje oslava velkého návratu elektroniky do zlínského hnízda. Pořadatelé se rozhodli přivítat jedinečný hudební styl jak se patří. Oslavu nostalgicky nazvali Taste of Sound vol. 4. Vzpomínek není nikdy dost, a tak se Taste of Sound podívá zpět do svého rodiště, klubu Morava, kde proběhly vůbec první ochutnávky zvuku. Osudové pondělí 27. října tak nabídne všem návštěvníkům osmi hodinový nášup housu, trancu, progressive a elektro.

Ano, už je to tak. Taste of Sound is back. Kvalitní sound a light systém, main stage a chillout stage, stolní fotbálek a hlavně… Elektronika jak má být! O tu se postarají tři tradiční hvězdy Taste of Sound a jedna nová tvář. Dj Q-Dawe si prozatím nenechal ujít ani jeden díl akce. A nehodlá to udělat ani tentokrát. Do Zlína přiveze nadílku tříhodinového trancu, house a elektro. Až z Istanbulu přiletí housový mág Dj Mystific. Známou trojici uzavře Dj Storm D; trance, elektro. Celou akci okoření nový objev Taste of Sound, MK project, který zahraje na závěr progressive a trance.

Navíc se jedná o dobročinnou akci. Kasička s nápisem Fond ohrožených dětí bude přijímat peněžní příspěvky pro děti v nouzi. Protože bavit se je pěkné, ale pomáhat je nádherné.
Takže… 27. října 2008, klub Morava ve Zlíně, start ve 21:00… TASTE OF SOUND VOL. 4
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 25. 10. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Elektronika zpět ve zlínském hnízdě. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1409. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Elektronika-zpet-ve-zlinskem-hnizde
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 21:07