Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ostravský festival Beats for Love zažívá nejsilnější ročník v historii

OSTRAVA - Beats for Love je za půlkou, což ale neznamená, že polevujeme v nasazení. Návštěvnost se stále drží na rekordních číslech a každá jedna stage zažívá snovou atmosféru. Každý den tohoto ročníků je natřískaný těmi nejzajímavějšími jmény, na která se můžete těšit.
Přidat na Facebook
Love stage rozehřál hned na začátku dne Martin Jensen a odehrál skvělý set za doprovodu rozvášněných fanoušků. Po jeho vystoupení bylo hlavní podium pro celý zbytek dne velkým bonbonkem převážně pro milovníky drum&bass stylu, vzhledem k interpretům, kteří se tam představili. Camo & Krooked, hudební producentské duo, které k nám zavítalo z Rakouska, přililo pořádného oleje do ohně a plocha před hlavní Love stage se rychle zaplnila. Ve 21:00 hodin večer vystoupil Wilkinson, který se na tuto stage vrátil po 3 letech, shodou okolností byl jedním z headlineru ročníku, po kterém nastala tříletá pauza způsobená kovidovými opatřeními. Tuto drum&bass jízdu ukončil fenomenální australský Timmy Trumpet, který předvedl velkolepou show doplněnou ohromujícími světelnými efekty a ohňostrojem.

Třetí den ale potvrdil, že Beats for Love je festival, který nabízí světové jedničky nejen z oblasti house, drum&bass nebo EDM&trance. Na Reggae 2 Jungle v Ostravě poprvé dorazil Serial Killaz, což je žijící legenda reggae žánru, nebo Messenjah, který na festivalu vystupuje opakovaně a je stálicí české reggae dancehall scény. Oproti tomu Harder Styles Vítkovice stage se dočkala hvězdy Hard style žánru. Před půlnocí tam vystoupil holandský umělec Sefa, který je momentálně největší hvězdou. Techno třetí festivalový den zažilo revolučního umělce a šéfa labelu Rukus, Matadora, kterého poté vystřídal maďarský producent Sanfranciscobeat a rozhodně bylo na co koukat.

Beats for Love je festival, který přináší nejrozmanitější umělce z celého světa a vytváří tak ojedinělou atmosféru doplněnou o nenapodobitelné kulisy, které nemají v tomto směru konkurenci nikde ve světě, ale je to také festival, který se zajímá o to, aby si to návštěvníci užili v tom nejlepším smyslu. V areálu tak můžete najít například stánek neziskové organizace Podané ruce, kde si můžete odpočinout v případě únavy nebo se informovat o prevenci bezpecnosti na festivalech či nejrůznější relax zóny.

Druhá hodina ranní udělala tečku za dnem číslo 3. A nás nečeká nic jiného, než grandiózní finále. Evropa 2 House square ovládnou poslední večer dámy, jako například Loeca či Maxinne a Drum&Bass Ostrava!!! přivítá rakouského Mefjuse nebo Teddy Killerz.

Ale to, na co všichni netrpělivě čekáme, se odehraje na hlavní Love stagi!

Friction, Andy C, Alan Walker a jako ta největší pecka na závěr celého festivalu Armin van Buuren.

Myslíme, že není potřeba cokoliv dalšího dodávat!

Beats for Love 2022 si řítí do svého finále a vy u toho můžete být s námi! Vstupenek je k dispozici na místě stále dostatek.

Zdroj: B4L
Tina
(Martina )
pondělí 4. 7. 2022 13:00
, Martina . 2022. Ostravský festival Beats for Love zažívá nejsilnější ročník v historii. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2022. [Citace: 6. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14083. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ostravsky-festival-Beats-for-Love-zaziva-nejsilnejsi-rocnik-v-historii
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.222.251.91
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 23:46